• Witamy na stronie CZWÓRKI
          • Brawa dla Dawida

24.04.2024

Podczas rozgrywanych w Sycowie Mistrzostwach Dolnego Śląska młodzików w tenisie stołowym nasz uczeń Dawid Drozd z klasy 4a grający w parze z klubowym kolegą zajął kapitalne 3. miejsce! Cieszy to tym bardziej, iż Dawid rywalizował z chłopcami o dwa lata starszymi. W tym sezonie zdobył już medal na zawodach międzynarodowych i stanął na podium zawodów wojewódzkich. Świetna postawa Dawida zaowocowała również powołaniem do kadry Dolnego Śląska!!! Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy 🏆🏆🏆🏓🏓🏓

• Ekologiczny pokaz mody

23.04.2024

23 kwietnia z okazji Dnia Ziemi odbył się w naszej szkole ,,Ekologiczny pokaz mody”. Uczniowie klas I -III zaprezentowali kreacje, które zostały wykonane z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu m. in.: makulatury, butelek plastikowych, nakrętek, folii, reklamówek. Dzieci udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze.

22.04.2024

Uczciliśmy Dzień Ziemi i w dniu Jej święta ułożyliśmy napis z uczniów oraz nauczycieli i pań dyrektor. Zanim powstał, było wiele zabawy, a efekt możecie ocenić sami.

Dzisiejsza akcja Samorządu Uczniowskiego pokazała, że jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie czyhają na Ziemię i promujemy postawy proekologiczne. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział, dzięki któremu mogły powstać dwa słowa: DZIEŃ ZIEMI i oczywiście kula ziemska między nimi.

• Superkoderzy