Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy

Kontakt Wiadomości Dziennik LIBRUS Plan lekcji Kalendarz W szkole
 

Nawigacja

  • Informacja dla uczniów

    20 września - sportowa sobota

       Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły na zajęcia sportowe, które odbywać się będą pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego w sobotę 20 września od godziny  10:00 do 14:00.

    łącznik – tenis stołowy dla wszystkich chętnych
    sala  gimnastyczna – zajęcia  sportowe wg harmonogramu:
    10:00-11:00 uczniowie klas IV
    11:00-12:00 uczniowie klas V

    12:00-13:00 uczniowie klas VI
    13:00-14:00 – piłka siatkowa

  • Z kalendarza roku szkolnego

    Zebrania rodziców

        Dyrektor szkoły informuje, że w dniu 24 września 2014 roku odbędą się zebrania rodziców uczniów klas 0-VI wg harmonogramu:
    godz.
    16:15 klasy 0-III
    godz.
    17:15 klasy IV-VI

    oddział

    wychowawca

    sala

    0A

    Ilona Kozakow

    10

    0B

    Joanna Florian

    20

    1A

    Anna Klag

    43

    1B

    Małgorzata Kapłon

    23

    1C

    Iwona Subczyńska

    15

    1D

    Irena Dulanowska

    24

    1E

    Jadwiga Potoniec

    41

    1F

    Małgorzata Kuś

    A

    1G

    Elżbieta Dzięgielewska

    B

    2A

    Małgorzata Rabiega

    59

    2B

    Jolanta Schienke

    60

    2C

    Bogumiła Gut

    25

    2S

    Iwona Jasiak

    26

    3A

    Beata Janiczek

    44

    3B

    Alina Ryll

    61

    3C

    Regina Dobrzyńska

    52

    3S

    Anna Kopacka

    45

    4A

    Beata Kęska

    A

    4B

    Magdalena Herman

    60

    4C

    Ewa Skotarczak

    73

    4D

    Agnieszka Zdanowska

    72

    4S

    Krzysztof Wąż

    71

    5A

    Izabella Isańska

    35

    5B

    Marta Kłomnicka-Mierniczak

    59

    5C

    Magdalena Gawałek-Jekiel

    34

    5D

    Małgorzata Zalewska

    56

    5S

    Bożena Makowska

    39

    6A

    Elżbieta Klimkowska

    42

    6B

    Katarzyna Podkowiak

    70

    6C

    Ewa Marcinkowska

    61

    6D

    Anna Fitrzyk

    52

    6S

    Agnieszka Koselska-Stramek

    71

  • Informacja dla rodziców klas III

    "Umiem pływać"

           Dyrektor szkoły informuje o możliwości skorzystania przez uczniów  klas trzecich z programu „Umiem pływać”. Program kierowany jest do dzieci, które nie posiadają dostatecznych umiejętności pływackich. 

    Ilość miejsc jest ograniczona (15 miejsc).

    Deklaracje do odbioru w kancelarii szkoły w dniu 3 września 2014 r.  w godzinach 9:00-15:30. Wypełnione deklaracje należy złożyć w kancelarii  do dnia 05.09.2014r. do godz. 14.00. Po tym terminie deklaracje nie będą przyjmowane.  W przypadku dużej ilości zgłoszeń, kwalifikacja do programu odbędzie się w drodze losowania.

  • Informacja dla rodziców uczniów klas I-III

    Zapisy uczniów klas I-III do świetlicy

    Dyrektor szkoły informuje, że od 26 sierpnia do 5 września 2014 roku w świetlicy szkolnej wydawane będą karty do zapisu dzieci kl. I-III do świetlicy. Wypełnione i opieczętowane karty należy składać do 10 września 2014 roku (termin ostateczny) w świetlicy szkolnej. (dodatkowe informacje ►TUTAJ)

  • Informacja dla uczniów i rodziców

    Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

            Dyrektor szkoły informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 1 września 2014 roku według harmonogramu:

    klasy I
    9:50 – zbiórka uczniów w sali lekcyjnej

    kl. 1a – sala 43, kl. 1b – sala 23, kl. 1c – sala 15, kl. 1d – sala 24, 

    kl. 1e – sala 25, kl. 1f – sala 26, kl. 1g – sala 44

    10:00 - spotkanie z dyrektorem szkoły w sali gimnastycznej
    10:15 – spotkanie z wychowawcą w sali lekcyjnej

    klasy II, III i oddziały przedszkolne
    9:00 - spotkanie z dyrektorem szkoły na boisku szkolnym
    9:10 – spotkanie z wychowawcą w sali lekcyjnej

    kl. 0a – sala 10, kl. 0b – sala 42,

    kl. 2a – sala 43, kl. 2b – sala 23, kl. 2c – sala 15, kl. 2s – sala 24,  

    kl. 3a – sala 25, kl. 3b – sala 26, kl. 3c – sala 44,  kl. 3s – sala 45

    klasy IV, V, VI
    9:30 - spotkanie z dyrektorem szkoły na boisku szkolnym
    9:40 – spotkanie z wychowawcą w sali lekcyjnej

    kl. 4a – sala A, kl. 4b – sala 60, kl. 4c – sala 73, kl. 4d – sala 72, kl. 4s – sala 71,   

    kl. 5a – sala 35, kl. 5b – sala B, kl. 5c – sala 34, kl. 5d – sala 56, kl. 5s – sala 39,

    kl. 6a – sala 42, kl. 6b – sala 70, kl. 6c – sala 61, kl. 6d – sala 52, kl. 6s – sala 59

    W razie niepogody spotkania z dyrektorem odbędą się w sali gimnastycznej

  • Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015 podreczniki_2014_2015.pdf

    Podręcznik do matematyki "Matematyka wokół nas" dla klas VI rok wydania 2010 lub 2014

  • Informacja dla rodziców uczniów klas 0-I

    Rok szkolny 2014/2015 - wykaz wychowawców, wyprawki

    Wychowawcy klas I i oddziałów przedszkolnych:

    0 a - Ilona Kozakow

    0 b - Joanna Florian

    1 a – Anna Klag

    1 b – Małgorzata Kapłon

    1 c – Iwona Subczyńska

    1 d – Irena Dulanowska

    1 e –Jadwiga Potoniec

    1 f – Małgorzata Kuś

    1 g - Elżbieta Dzięgielewska


     

    Wyprawka plastyczna dla oddziału przedszkolnego:
    - farby plakatowe
    - plastelina
    - szary papier
    - klej szkolny - 3 sztuki
    - nożyczki metalowe zaokrąglone
    - pastele suche
    - kredki świecowe Bambino
    - kredki ołówkowe
    - temperówka
    - kolorowa kreda
    - ołówek
    - mazaki
    - malowanka
    - blok rysunkowy kolorowy
    - blok techniczny kolorowy
    - teczka na gumkę
    Podpisaną wyprawkę należy przynieść w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego.


     

    Wyprawka dla klas pierwszych:

    Wyposażenie szufladki w klasie:

    • farby plakatowe

    • pędzle różnej grubości

    • plastelina

    • blok rysunkowy kolorowy

    • blok techniczny kolorowy

    • wycinanka mała i duża

    • 2 bibuły w dowolnym kolorze

    • kredki świecowe Bambino

    • teczka na gumkę

       

      Podpisaną wyprawkę należy dostarczyć w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego.

    Wyposażenie piórnika:

    • klej szkolny

    • nożyczki metalowe zaokrąglone

    • kredki ołówkowe

    • 2 ołówki

    • temperówka

    • linijka

    • pióro

  • 14.07.2014

    Przetargi:

    1. Remont dachu TUTAJ     2. Remont instalacji uzdatniania wody TUTAJ

     

  • Informacja dla rodziców

    Wypłata stypendium

        Dyrektor szkoły informuje, że stypendium za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe wypłacane jest od 1 do 4 lipca 2014 r. (wtorek-piątek) w godz. 10:00-14:00 w pokoju nr 5. Do odbioru stypendium upoważnieni są rodzice lub prawni opiekunowie ucznia.

  • 26-27.06.2014

    Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

    (zdjęcia - Album fotograficzny 26-27.06.2014 Zakończenie roku szkolnego)

  • 27.06.2014

    Sukces we współzawodnictwie sportowym

        Uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2013/2014 odnieśli bardzo wysokie sukcesy na polu sportowym we współzawodnictwie szkół podstawowych w Świdnicy:
    a) dziewczęta - I miejsce
    b) chłopcy - II miejsce


    http://www.osir.swidnica.pl/aktualnosci/tytul/tytul/podsummowanie-wspzawodnictwa-szkolnego-2013-2014
     

  • Informacja dla uczniów i rodziców

    Zakończenie roku szkolnego   

        Dyrektor szkoły informuje, że zakończenie roku szkolnego 2013/2014 dla poszczególnych klas odbędzie się:
    - 26.06.2014 (czwartek) godz. 16:00 - klasy VI - sala gimnastyczna 
    - 27.06.2014 roku (piątek):
    klasy I, II, III oraz
    oddziały przedszkolne - godz. 9:00 - sale lekcyjne
    klasy IV i V - godz. 9:00 - sala gimnastyczna
    klasy VI - godz. 8:30 - sale lekcyjne – rozdanie świadectw

    Przydział sal w dniu 27.06.2014 roku

    oddział

    wychowawca

    sala

    0A

    Małgorzata Kapłon

    10

    0B

    Joanna Florian

    23

    0C

    Ilona Kozakow

    A

    0D

    Krystyna Polonis

    B

    1A

    Małgorzata Rabiega

    24

    1B

    Jolanta Schienke

    25

    1C

    Bogumiła Gut

    41

    1S

    Iwona Jasiak

    26

    2A

    Beata Janiczek

    43

    2B

    Elżbieta Dzięgielewska

    59

    2C

    Regina Dobrzyńska

    45

    2S

    Anna Kopacka

    60

    3A

    Jadwiga Potoniec

    61

    3B

    Anna Klag

    63

    3C

    Irena Dulanowska

    42

    3D

    Iwona Subczyńska

    15

    3S

    Małgorzata Kuś

    44

    4A

    Izabella Isańska

    35

    4B

    Marta Kłomnicka-Mierniczak

    72

    4C

    Magdalena Gawałek-Jekiel

    34

    4D

    Małgorzata Zalewska

    56

    4S

    Bożena Makowska

    39

    5A

    Elżbieta Klimkowska

    69

    5B

    Katarzyna Podkowiak

    70

    5C

    Ewa Marcinkowska

    61

    5D

    Anna Fitrzyk

    52

    5S

    Agnieszka Koselska-Stramek

    71

    6A

    Ewa Skotarczak

    73

    6B

    Beata Kęska

    A

    6C

    Alina Lisowska-Pleszczuk

    59

    6S

    Mirosław Kwak

    60

  • Informacja dla uczniów i rodziców

    Kiermasz podręczników

    Dyrektor szkoły informuje, że w dniach 24 i 25 czerwca 2014 roku od godz. 15:00 do 16:00 w holu szkoły odbędzie się kiermasz podręczników używanych.

  • 18.06.2014

    Złoty i brązowy medal w wieloboju lekkoatletycznym

    W dniu 18.06.2014r. na stadionie „Zawiszów” przy SP 1 w Świdnicy odbył się Finał Strefy Wałbrzyskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Wieloboju Lekkoatletycznym kl. III-IV.

    W sprzyjających warunkach zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach lekkoatletycznych:

    -bieg na dystansie 60m,

    -rzut piłeczką palantową,

    -skok w dal.

    W klasyfikacji końcowej nasza szkoła zdobyła złoty medal w klasach III i brązowy w klasach IV.

    Szkołę reprezentowali:

    klasa III -  Sokołowska Dominika, Wojdowska Nikol, Uroda Alicja, Klag Alicja, Mendes Dawid, Jasiński Kacper, Kapoj Mateusz, Jaszczak Jakub, Dec Mateusz, Majczak Mateusz,

     klasa IV - Apostoł Katarzyna, Kalicka Ewelina, Stawicka Oliwia, Konopelska Julia, Matyszczyk Sandra, Stramek Kordian, Binek Patryk, Zelek Aleksander, Ulanowski Mateusz, Fąfara Mateusz.    

    Gratulujemy!         

    Opiekunowie: Mirosława  Linkowska - Hermanowicz, Krzysztof Wąż

  • 18.06.2014

    Dzień Rodziny w świetlicy

       18 czerwca o godzinie 15.30 mieliśmy przyjemność gościć w świetlicy szkolnej rodziców,  którzy licznie przybyli na uroczystość Dnia Rodziny. Na ten występ został przygotowany program artystyczny, w którym udział brały dzieci uczęszczające do świetlicy.  Były wiersze, piosenki oraz drobne upominki. Rodzicom jak i występującym dzieciom uśmiech nie schodził z twarzy.
         Wszystkim dziękujemy za przybycie. (Zdjęcia - Album fotograficzny)

  • 20 czerwca 2014r.

        Dyrektor szkoły informuje, że piątek 20 czerwca 2014r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu szkoła zapewnia opiekę uczniom.

  • 12.06.2014

    (zdjecia - Album fotograficzny 12.06.2014 Bal szóstych klas)

  • 12.06.2014

    Festyn Rekreacyjno-Sportowy

    W ramach Kongresu Regionów, 12 czerwca 2014r., odbył się Festyn Rekreacyjno-Sportowy zorganizowany przez OSiR Świdnica. Uczniowie naszej szkoły podjęli wyzwanie i stawili się do rywalizacji podczas kilku godzin zmagań. Chłopcy i dziewczęta zmierzyli się w turnieju siatkówki plażowej, piłki nożnej drużyn mieszanych, ringo oraz konkurencjach rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej.

    Nie rywalizacja i miejsca na podium były tego dnia najważniejsze, lecz dobra zabawa, aktywne spędzenie czasu wśród rówieśników. Dziękujemy za sportową postawę i wspaniały doping zorganizowany przez wychowawców i uczniów klas VI. (Zdjęcia - Album Fotograficzny)

     

  • 11.06.2014

    Nasi najmłodsi Lekkoatleci na podium

    Reprezentacja klas pierwszych i drugich naszej szkoły 10 czerwca 2014 wywalczyła I i II miejsce w Wieloboju Lekkoatletycznym. Uczniowie wytrwale brali udział w konkurencjach lekkoatletycznych: biegu na 60m, skoku w dal oraz rzutu piłeczka palantywą. Uczniowie z klasy I  zdobyli srebrne medale, a z drugiej złote. Wszyscy  awansowali do kolejnego etapu jakim jest  Finał Strefy Wałbrzyskiej.

    A oto nasi reprezentanci: Dębicka Anna 1a, Uchańska Julia 1a, Wantuch Nikola 1a, Mojsej Joanna 1s, Jeżowski Jacek 1a, Dadas Filip 1a, Duda Mateusz 1a, Kwiatkowski Alan 1s, Kośkiewicz Kacper 1s, Nowak Hanna 2s, Pogoda Wiktoria 2s, Stefańska Martyna 2c, Nycko Martyna 2a, Jaśków Tymotwusz 3s, Bajrak Dominik 2c, Podloch Oliwier 2s, Jurga Bartosz 2s. (Zdjęcia - Album fotograficzny)

    http://swidnica24.pl/rywalizacja-w-wieloboju-lekkoatletycznym/

    Opiekunami byli: p. Agnieszka Koselska-Stramek i Jarosław Kozioł.

    GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI !!!!

strona: