• „Podaruj uśmiech na święta”

• Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, podczas którego spotykamy się w gronie rodzinnym. Nie zawsze jest to jednak możliwe, dlatego też nauczyciele świetlicy zorganizowali akcję „Podaruj uśmiech na święta”. Dzieci z klas I-III wykonały kartki bożonarodzeniowe, które zostały przekazane wraz z życzeniami pacjentom szpitala.

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie - mały gest a tyle znaczy…

Nauczyciele świetlicy

• Szlachetna Paczka

• Po raz kolejny sprawiliśmy, że jeszcze jedna rodzina będzie miała cudowne Święta.

Dziękujemy każdemu za dołożenie swojej cegiełki. Szczególne podziękowania składamy rodzicom, uczniom i nauczycielom. To wszystko dzięki Waszym hojnym sercom. Dziękujemy!

• Mikołajkowa wycieczka

• 14.12. 23 r. klasa 4b i 4d wybrały się na mikołajkową wycieczkę do Parku Trampolin we Wrocławiu. Zabawa była przednia i wszyscy wrócili zadowoleni.

• Kiermasz świąteczny

• W środę 13.12.23 r. odbył się w naszej szkole kiermasz stroików i ozdób świątecznych, z którego uzyskane środki przeznaczone zostaną na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wszystkim darczyńcom i zaangażowanym w akcję z całego serca dziękujemy!

• Eksperymenty przyrodnicze

• Uczniowie klasy 3b samodzielnie zakładali hodowlę fasoli. Celem pracy było poznanie czynników potrzebnych do kiełkowania i wzrostu rośliny. Dzieci chętnie wzięły udział w tym projekcie i nabyły nowe  wiadomości z zakresu przyrody.

• Biblioteka poleca!

• Święta to nie tylko czas spędzony w ciepłym rodzinnym gronie wśród radosnego kolędowania, biesiady i spacerów. To również okres przemyśleń i refleksji.

Dlatego proponujemy Wam książki, które sprawią, że święta będą pełne inspiracji i dostarczą Wam wieeeeeele miłych doznań :)

Wesołych Świąt!

• Akademia Dźwięku i Ciszy

• 14. grudnia uczniowie klas 1a, 2a, 2c, 3a uczestniczyli w kolejnych warsztatach muzycznych. Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie wśród najmłodszych.

• Wyjście do kina

• Dziś klasa 4a dzięki filmowi "Życzenie" udała się w podróż do magicznego królestwa Rosas, gdzie życzenia mają potężną moc, a wola jednego odważnego człowieka łączy się z magią gwiazd i wtedy dzieją się magiczne rzeczy 🧙‍♂️🧚‍♂️🧙‍♀️🧚‍♀️✨✨✨

• Wyjście na lodowisko

• Uczniowie z klasy 7c i 6c wiedzą, że ruch jest ważny, dlatego z chęcią jeździli na łyżwach. Jak zawsze na lodowisku było super.

• Kreatywna świetlica

• Wyobraźnia dziecka nie zna granic! Wystarczy pozytywna energia, współdziałanie w grupie oraz mała zachęta do stworzenia czegoś pięknego. Zapraszamy na naszą wystawę w holu szkoły! Brawo młodzi artyści!