• Klasa I c

• Uczniowie klasy 1c  pracują i wszystkie zadania pięknie wykonują.

Za szkołą  bardzo  już się stęsknili i z miłą chęcią, by do niej wrócili.

Cierpliwie wszyscy czekają, aż znowu się spotkają🙂

Przesyłają uśmiechy radosne, by o smutkach zapomnieć, choć troszkę.

• Młodzi artyści z Czwórki

• Przyszła do nas wiosna radosna, nadchodzą również Święta Wielkanocne. Nasi zdolni CZWÓRKOWICZE, wykonali piękne prace. Wybraliśmy kilkanaście spośród wielu, lecz pragniemy podziękować wszystkim dzieciom za kreatywność i zaangażowanie. Życzę wszystkim Zdrowych, Spokojnych Świąt

Urszula Łożyńska

• Klasa II b pracuje i bawi się w domu

• Jak widać uczniowie kl. II b  się nie nudzą. Poza odrabianiem lekcji aktywnie spędzają czas wolny. Przygotowują pyszne deserki i naleśniki, dużo czytają, zajmują się swoimi kwiatuszkami- kaktusikami. Pomimo zajęć i atrakcji bardzo tęsknią za Panią, koleżankami i kolegami.

• Do Rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego

• Drodzy Rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego.

Przed nami kolejny tydzień nauki przez zabawę on-line. W tym wyjątkowym dla wszystkich czasie związanym z nadchodzącymi świętami, zachęcamy Was-Rodziców do zaangażowania swoich Pociech w prace przedświąteczne. Mali Pomocnicy z pewnością znakomicie wywiążą się z obowiązku posprzątania swojego pokoju, pomocy tacie w drobnych pracach gospodarczych, czy też mamie w przygotowaniu pyszności na świąteczny stół.

Gdy wspólny czas przygotowań będzie już zakończony proponujemy wykonanie "Rodzinnej mapy marzeń". To kolaż ze zdjęć wyciętych z gazet lub narysowanych, dotyczących realizacji marzeń. Potrzebny będzie spory arkusz papieru, mazaki lub kredki, kolorowe magazyny, zdjęcia. Rysujemy lub wycinamy z pism zdjęcia symbolizujące nasze marzenia z różnych dziedzin np. rodzina, czas wolny, podróże, zainteresowania. Naklejamy je na kartkę, umieszczamy w widocznym dla wszystkich miejscu, i od tego momentu, w miarę możliwości staramy się realizować te marzenia. Tego z całego serca wszystkim Państwu życzymy!