• Biblioteka szkolna zaprasza

• Niech nadchodzące Święta będą okazją do odkrycia w sobie żyłki podróżnika, artysty, naukowca, detektywa, czy innego talentu. Czytanie przynosi śmiech, refleksję lub pozwala zrozumieć siebie i otoczenie. Zapraszamy do biblioteki szkolnej w ten szczególny czas i życzymy zdrowych i spokojnych Świąt.

• „Bezpieczeństwo w sieci” wg klasy 4a

• Świat wirtualny już dawno stał się równie ważny jak rzeczywisty. Internet to miejsce, w którym każdy może znaleźć niemal każdą informację, a jednocześnie zamieścić ogromną ilość treści. W związku z tym, że internet zajmuje w naszym życiu ważne miejsce, warto przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z internetu. Zasady bezpiecznego korzystania z internetu przypomina nam klasa 4a.

• Zdrowo jem, więcej wiem…

• Klasa 8b zaprezentowała podczas zajęć z wychowawcą propozycje zdrowej przekąski podczas lekcji on-line. Serdecznie zachęcamy wszystkich do zdrowego stylu życia i smacznego spędzania przerw między lekcjami we własnej kuchni, przygotowując zdrowe i pyszne przekąski. Dbajmy o siebie i jedzmy zdrowo.