• Zapisy do szkoły

•   Informujemy, że w dniach 27.02-10.03.2023 trwać będą zapisy dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych. Rekrutacja odbywa się elektronicznie. Więcej informacji w zakładce: Rekrutacja 2023/2024

• Akademia Dźwięku i Ciszy

•      Dziś klasy 1a, 2a i 1c ponownie spotkały się z Panem Zbyszkiem z Akademii Dźwięku i Ciszy PADMA. Tym razem prowadzący pojawił się u nas wraz z kolejna rodziną instrumentów perkusyjnych - ksylofonami. Dzieci miały okazję poznać, wysłuchać oraz zagrać na wielu instrumentach pochodzących z różnych zakątków świata. To była wspaniała lekcja muzyki. Dziękujemy!

• Zajęcia edukacyjne

•      Każde dziecko jest inne, każde ma swoje mocne i słabe strony. „Czwórka” posiada bogatą ofertę zajęć, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Wspaniała atmosfera i nauka przez zabawę to atrybuty naszej szkoły.

• CZWÓRKA i sport

• Sport w CZWÓRCE jes ważny, o czym przekonują się nasi uczniowie każdego dnia. Przypominamy, że 27 lutego ruszają zapisy do  szkół.

• Pływaj z CZWÓRKĄ

•      Tu uczniowie od najmłodszych klas zaczynają swoją przygodę z wodą. Na szkolnym basenie zajęcia odbywają się w małych grupach pod opieką wykwalifikowanych instruktorów.

CZWÓRKA to idealna szkoła! Buduje marzenia Twojego dziecka!

• Co to był za baaaaaal!

•      Świetna zabawa karnawałowa już za nami! Wszyscy pięknie się bawili w rytm najbardziej znanych hitów! Nasi super DJ’e zadbali o efekty specjalne. Był biały dym i Myszka Miki, która wspólnie z nami celebrowała karnawał! Nasze pomysłowe animatorki koordynowały zabawą, aby każdy świetnie się bawił!