• 2010/2011

•   W dniach 29 XI- 10 XII Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę pieniędzy w ramach akcji "Góra Grosza". Zebraliśmy razem 5516 monet na łączną kwotę 505,85zł.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji serdecznie dziękujemy!

Samorząd Uczniowski w I semestrze zorganizował i przeprowadził wiele ciekawych i atrakcyjnych konkursów.

Oto podsumowanie:

Nagrody za gazetki klasowe otrzymali:

1. Z okazji Dnia Chłopaka: klasa 4b, 5c, 6c.

2. Z okazji Dnia Nauczyciela: klasa 4a, 5c, 6c.

3. Jesienne: klasa 4d, 5a, 6e.

4. Andrzejkowe: klasa: 4a, 5a, 6e.

5.  O Ukrainie: klasa 4a, 5c, 6f.

6. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia: klasa 4a i 4d, 5a, 6f.

7. Z okazji Dnia Babci i Dziadka: klasa 4b, 5c, 6e i 6f.

Nagrody za najładniejszy stroik jesieny otrzymali: I miejsce Michał Pojasek z klasy 6a, II miejsce Wiktoria Kaszubowska z klasy 4a, III miejsce Aleksandra Ziemba i Natalia Ćwielong z klasy 5c.

Każdy ostatni piątek miesiąca jest piątkiem kolorowym. W październiku ostatni piątek był kolorem pomarańczowym. Zwyciężyły następujące klasy: 4a, 5d, 6c. W listopadzie ostatni piątek był fioletowy. Zwyciężyły następujace klasy: 6f, 6c, 5d. Przyznano również nagrody indywidualne dla osób, które były przebrane całe na fioletowo: Oliwia Nowicka  z klasy 5d, Natalia Zakrzewska z klasy 5d i Weronika Nawrocka z klasy 6c. W grudniu ostatni piątek był czerwony. Zwyciężyły następujące klasy: 5s, 4d, 4s i 6f. Przyznano nagrody indywidualne dla osób przebranych na czerono: Aleksandra Stawarz z klasy 6a, Paulina Miśków z klasy 5c, Sandra Tomaszewska z klasy 5d, Bartosz Sabat z klasy 5s, Karolina Myczkowska z klasy 6b, Paulina Pleśnierowicz a klasy 6c, Pamela Kozłowska z klasy 6c, Paweł Jaśkiewicz z klasy 6f, Katarzyna Rudnik z klasy 6f, Jakub Głodo z klasy 4d, Dominika Klecka z klasy 4d, Karolina Penczew z klasy 4d, Wiktoria Rakoczy z klasy 4d i Dorian Kubas z klasy 4d.

Nagrody za najciekawszy i najpiękniejszy świateczny wystrój klasy otrzymały: klasa 4a, 5a, 6e.

6 grudnia przyznano nagrody w konkursie na największą ilość mikołajkowych czapek w klasie. Zwyciężyły klasy: 5c, 4a, 5a.