• JESIENNE KOMPOZYCJE

• Dziś dzieci z klas pierwszych oraz starszaki nauczyli się na zajęciach kreatywnych
            w świetlicy, jak w prosty sposób wykonać jesienne kompozycje przy wykorzystaniu darów jesieni.

• Ogólnopolski Turniej Robotyczny Liga Robotów

• Z radością informuję, że nasza szkoła zakwalifikowała się do tegorocznego sezonu Ligi Robotów. Liga Robotów jest projektem realizowanym w ramach największego rządowego programu edukacyjno-technologicznego - Laboratoria Przyszłości prowadzonym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki wraz z partnerami.

Mam nadzieję, że udział w ogólnopolskim projekcie będzie dla naszej drużyny dziewcząt z klasy 8 B niezapomnianą przygodą. Przed nami szereg niesamowitych spotkań i wydarzeń podczas nadchodzących Regionalnych Turniejów Robotycznych. Nie możemy się doczekać, aby wreszcie rozpocząć przygotowania do tych pełnych wspaniałych emocji wydarzeń. Startujemy!

Izabella Isańska