• Rekrutacja

    • Szanowni Uczniowie!

     Zapraszamy na wydarzenie na żywo, na którym będzie zaprezentowany proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowowych w oparciu o system firmy VULCAN. Podczas prezentacji kandydaci dowiedzą się, jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie dokumenty należy dostarczyć do szkół. Pokazany będzie również  proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku.

     Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00,  będzie trwać maksymalnie 90 minut.

     Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

     Adres strony rozprowadzającej:

     https://www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja


     Minister Edukacji i Nauki ogłosił terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022, a także terminy składania dokumentów dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych.

     Ogłoszone przez Ministra terminy nie dotyczą szkół policealnych, branżowych szkół II stopnia oraz szkół dla dorosłych. Harmonogramy do tych szkół zostały  ogłoszone  przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w dniu 29 stycznia 2021 r.

     Szczegółowe informacje na temat terminów postępowania rekrutacyjnego są dostępne na stronach internetowych:

             -        Ministerstwa Edukacji i Nauki;

             link: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/terminy-rekrutacji-do-szkol;

         -        Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

         link: https://www.kuratorium.wroclaw.pl/category/szkoly-i-placowki/rekrutacja/.