• KLASY I-VIII

        • KLASA

          NAZWA ZAJĘĆ

          PROWADZĄCY

          TERMIN

          SALA

          Kl.1

          Szachy

          A. Klag

          Wtorek 6 l

          2 Bartek

          Programowanie

          M. Kuś

          Czwartek

          5 i 6 l

          Bartek

          Kl.2

          Tenis ziemny

           

          A. Lis

          Wtorek 2 l

          Łącznik

          Rytmika

          J. Florian

          Poniedziałek 7l

          Bartek

          Karty Grabowskiego

          A. Kopacka

          Środa 1l

          20

          Karty Grabowskiego

          M. Rabiega

          Środa 5 l

          25

          Kl. 3

          Asy Internetu

          B. Gut

          Wtorek 6 l

          Środa 5 i 6 l

          Piątek 5l

          20

          Szachy – kl. 3a, 3c

          J. Schienke

          3a - Wtorek 6l

          3c - Poniedziałek 6l

          24

          24

          Szachy – kl. 3b, 3d

           

          I. Dulanowska

          3b – środa 5l

          3d – poniedziałek 6l

          26

          26

          Kl. 4

          Programowanie (CMI)

           

          I. Isańska

          Czwartek 7l

          35

          Kółko przyrodnicze

          R. Suwalska

          Poniedziałek 6l

          73

          Kl. 5

           

          Koło regionalne

           

          E. Skwarcan

          Czwartek 7 i 8 l

          59

          Kółko matematyczne

          M. Kędzierska

          Wtorek 13.30-15.00

          42

          Kl. 6

          Programowanie

          I. Isańska

          Wtorek 8 l

          Środa 8 l

          35

          Warsztaty filmowe

          A. Galewski

          Wtorek 8 i 9 l

          czytelnia

          Karty Grabowskiego

          E. Skotarczak

          Czwartek 7 l

          73

          Karty Grabowskiego

          B. Kęska

          Czwartek 6l

          A

          Kółko fotograficzne

          G. Woszczyk

          Piątek 7 i 8 l

          34

          Kreatywna nastolatka

          E. Szkudlarek-Moor

          Poniedziałek

          7 i 8 l

          63

          Kl. 7

          Kreatywna matematyka

          E. Skotarczak

          Środa 8l

          70

          Sztuka nowych mediów

          D. Ligęza

          1 raz w mies. – 4godz.

           

          Sztuka nowych mediów

          E. Klimkowska

          1 raz w mies.- 4 godz.

           

          Kółko z j. angielskiego

          A. Zdanowska 

          Czwartek

          15.20-16.05

          72

          Kl. 8

          Warsztaty polonistyczne

          8a, 8d –

          I. Wierzbicka

          8b, 8c –

          A. Galewski

          8a – wtorek 8l

          8b – poniedziałek 8l

          8c – czwartek 8l

          8d – czwartek 8l

          52

          Czytelnia

          Czytelnia

          52

          Warsztaty matematyczne

          8a, 8b –

           E. Jurga-Ożóg

          8c – J. Litwińska

          8d – B. Kęska

          8a – środa 8l

          8b – wtorek 7l

          8c – poniedziałek 9l

          8d – czwartek 7l

          15

          15

          60

          A

          Warsztaty z j. angielskiego

          8a, 8b, 8d –

          A. Korzekwa

          8c – M. Kłomnicka-Mierniczak

          8a – piątek 7l

          8b – środa 8l

          8c – poniedziałek 8l

          8d – wtorek 8l

          43

          43

          44

          43

          Kl.

          1-3

          Kółko turystyczne Zdarty But

          I. Dulanowska,

           A. Klag

          Sobota

           

          Kl.

          1-3

          Klub Wiewiórka

          A. Wilczyńska

          piątek 5l

          2

          Kl.

          2-3

          Gimnastyka korekcyjna

          M. Linkowska-Hermanowicz

          środa 1l

          środa 6l

          Czwartek 6l

          Sala lustrzana

          Kl.

          3-4

          Język migowy

          A. Wilczyńska

          środa, czwartek 7l

          41

          Kl.

          3-4

          Czytam bo lubię

          J. Belka

          wtorek 7l

          środa 7l

          czyt.

          Kl.

          4-5

          Koło przyrodnicze

          R. Suwalska

           Poniedziałek  7l

          Czwartek 7l

          73

          70

          kl.

          4-8

          Chór (gr.1)

          M. Zalewska

          poniedziałek 9l

          56

          kl.

          4-8

          Chór (gr.2)

          B. Zegarłowska

          poniedziałek 8l

          56

          kl.

          1-8

          Szkolne koło Caritas

          U. Magda , R. Sachs

          wtorek 7l

          39

          kl.

          4-8

          Koło PCK

          M. Wojewodzic

          poniedziałek 8l

          71

          kl.

          7-8

          Szkolne koło turystyczne

          M. Pałka, D. Boroń

          sobota

           

          Kl.

          7-8

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii

          A. Kiebuła

          poniedziałek

          8-9 l

          72

           

          ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

          KLASA

          NAZWA ZAJĘĆ

          PROWADZĄCY

          TERMIN

          SALA

          1

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          M. Kuś

          Wtorek 7l

          Piątek 5l

          63

          2

          2

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          M. Rabiega

          Czwartek 2l

          Środa 6l

          65

          24

          3

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          I. Dulanowska

          Wtorek 6l

          Piątek 5l

          43

          26

          4

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z j. polskiego

          D. Ligęza

          Wtorek 7l

          23

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z matematyki

          M. Gawałek-Jekiel

          Czwartek

          60

          5

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z j. polskiego

          D. Ligęza

          Piątek 7l

          23

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z matematyki

          M. Gawałek-Jekiel

          Środa 14.30-15.15

          61

          6

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z j. polskiego

          A. Galewski

          Środa 7l

          Czyt.

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z matematyki

          E. Jurga

          Wtorek 8l

          15

          7

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z j. polskiego

          A. Pleszczuk

          Wtorek 9l

          16

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z matematyki

          E. Jurga

          Środa 9l

          15

          8

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z j. polskiego

          I. Wierzbicka

          Wtorek 9l

          52

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z matematyki

          B. Kęska

          Czwartek 7.15-8.00

          A

          zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          z j. angielskiego

          A. Korzekwa

          Poniedziałek 9l

          43

          ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

          3

          zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          B. Janiczek

          Wtorek 7l

          3

          4

          zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          B. Janiczek

          Środa 7l

          45

          5

          zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          B. Janiczek

          Czwartek 7l

          44

          6

          zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          A. Pieczonka

          Środa 7l

          42

          7-8

          zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          A. Pieczonka

          Piątek 7l

          44

          TERAPIA PEDAGOGICZNA

          4

          terapia pedagogiczna

          A. Pieczonka

          Środa 7l

          42

          5

          terapia pedagogiczna

          A. Pieczonka

          Środa 7l

          44

          6

          terapia pedagogiczna

          A. Pieczonka

          Środa 7l

          44

          7

          terapia pedagogiczna

          A. Pieczonka

          Środa 8l

          44

          terapia pedagogiczna

          A. Pieczonka

          Czwartek 7l

          42

          8

          terapia pedagogiczna

          A. Pieczonka

          Piątek 7l

          44

           TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

          3-5

          zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

          E. Mazurek

          Środa 5l

          30

          6-8

          zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

          E. Mazurek

          Środa 8l

          30