• Uroczyste rozpczęcie roku szkolnego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy UCZNIÓW i RODZICÓW na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

3 września (poniedziałek) na boisko szkolne w budynku A:

• klasy 0 - I godzina 1030
            • klasy II - III godzina 1000
            • klasy IV - VIII godzina 900

W razie niepogody (deszcz) klasy VII i VIII rozpoczęcie mają w salach lekcyjnych w budynku B, pozostałe klasy w sali gimnastycznej budynku A.

Klasy III gimnazjalne spotykają się w salach lekcyjnych w budynku B o godzinie 900.

• Wystawa "Nasza Czwórka"

• „NASZA CZWÓRKA” to temat przewodni wystawy fotograficznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy.

Bohaterami wystawy są uczniowie naszej placówki podczas nauki, zabawy, rozwijania swoich pasji i talentów. Seria zdjęć, plakatów, prac uczniowskich ukazuje bogate życie Szkoły, która  od początku swojego funkcjonowania tworzy warunki do wszechstronnego rozwoju dzieci.

Wystawę można oglądać codziennie w dnich 1 – 31 VIII od godz. 10:00 – 18:00 na Wieży Ratuszowej

Zapraszamy!

(Galeria zdjęć Nasza Czwórka)