• Światowy Dzień Chleba

• W naszej świetlicy jak co roku obchodzimy Światowy Dzień Chleba 🍞🥖🍞🥖. A oto wypieki uczniów klas drugich😊masa solna i ćwiczenie motoryki małej.

• Wycieczka

• 17 października uczniowie kl. 4a i 6b w ramach integracji pojechali na wycieczkę do Wrocławia. Wszyscy bawili się w uwielbianym przez dzieci GoJump i GoAir. Zabawa była przednia!

• Jesienne pozdrowienia

• Dziś jesienne pozdrowienia przesyłają klasy 5c i 6a, Góry Sowie, Włodarz zdobyty, akumulatory naładowane słońcem 😎⛰️🍂🍁🍄

• Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

• 10 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. W tym dniu społeczność szkolna solidaryzowała się z założeniem święta, ubierając się na zielono. Uczniowie przygotowali tematyczne prace promujące zdrowy styl życia, które zostały zaprezentowane na wystawie. Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w obchody tego dnia.

Pedagog i psycholog

• Poznajemy świat pszczół

• W klasach 1a, 1d, 3a, 3b i 3c odbyło się spotkanie z mistrzem pszczelarstwa. 🐝 Uczniowie mieli okazję poznać wiele fascynujących faktów o życiu pszczół oraz ich roli w ekosystemie. Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za podzielenie się swoją pasją, wiedzą i umożliwienie uczniom tak bliskiego kontaktu z tymi niezwykłymi owadami.

• Pasowanie na ucznia

• W dniu dzisiejszym w niezwykle podniosłej atmosferze, przed sztandarem szkoły uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie. Obiecali być dobrymi uczniami, godnie reprezentować szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Życzymy pierwszoklasistom, by nauka w naszej szkole była wspaniałą przygodą, pozwalającą poznawać świat i odkrywać jego uroki.

• Pierwsza pomoc

• 10.10.2024r. odbyły się w naszej szkole bardzo ciekawe i potrzebne warsztaty z zakresu udzielania I pomocy, które przeprowadził Pan Jakub Pasiewicz z Policji. Prywatnie Pan Jakub czynnie uprawia sport, jest członkiem grupy Żelazna Świdnica i odnosi duże sukcesy w triatlonie. Dziękujemy i czekamy na kontynuację.