• MAMY TO!!!

     •  

       

      Udało się, dzięki zaangażowaniu tak wielu osób - sympatyków SP4, wygraliśmy sprzęt sportowy w konkursie Dzieciaki do rakiet.
      Nasze dzieci na lekcjach w-f będą miały okazję poznać tajniki gry w tenisa.
      Dziękuję Wszystkim, którzy tak dzielnie oddawali głosy na naszą szkołę!

      Dyrektor - Beata Laskowska

     • Coraz bliżej święta ...

     • Klasy 1b i 1c poczuły  już atmosferę świąt na jarmarku bożonarodzeniowym w naszym Rynku. Spacerowaliśmy między bogato zaopatrzonymi kramami. Ileż tam jest pięknych prezentów, ozdób, zabawek. Z wielu owiewały nas przepyszne zapachy – gofry, rurki z kremem, oscypki. Podziwialiśmy ogromną świdnicką choinkę. Z wieży widokowej Ratusza oglądaliśmy  panoramę naszego miasta.  Całe miasto jest pięknie wystrojone i przygotowane do wspólnego rodzinnego  radowania się. Życzymy wszystkim wesołych świąt. ZdjęciaCoraz bliżej święta ...

      A. Kopacka  i A. Wilczyńska

     • Konsultacje z rodzicami

     • Dyrektor szkoły informuje, że w dniu  19 grudnia 2018 roku o godz. 17:00 odbędą się konsultacje z rodzicami uczniów klas 0-VIII oraz III Gim. (klasy 0-VI budynek A,  klasy VII-VIII oraz III Gim. budynek B). 

      Przydział sal lekcyjnych w budynku A:

      kl. 0a – sala 22,

      kl. 1a – sala   B, kl. 1b – sala  16, kl. 1c – sala  15, kl. 1d – sala  45,

      kl. 2a – sala  24, kl. 2b – sala  25, kl. 2c – sala  26, kl. 2d – sala  23,

      kl. 3a – sala  44, kl. 3b – sala  43, kl. 3c – sala  A,  

      kl. 4a – sala 72, kl. 4b – sala 41, kl. 4c – sala 61, kl. 4d – sala  69, kl. 4s – sala   52,

      kl. 5a – sala  34, kl. 5b – sala  59, kl. 5c – sala  73, kl. 5d – sala  60, kl. 5e – sala  35, kl. 5f – sala  39,   kl. 5s – sala  63,

      kl. 6a – sala 42,  kl. 6b – sala 56, kl. 6c – sala 71, kl. 6s – sala  70

     • Zapraszamy na świdnicką wieżę

     • Uczniowie klas III B i V E wybrali się na wieżę ratuszową - śladami legend i ciekawostek świdnickich. Oglądali wspaniałą świąteczną wystawę prac uczniów naszej szkoły, która znajduje się na I piętrze wieży. Niektórzy odnaleźli swoje prace plastyczne. Na drugim piętrze uczniowie zastanawiali się, jak za 100 lat świdniczanie odbiorą przesłanie umieszczone w "Kapsule czasu". Oglądając panoramę Świdnicy rozpoznawali najciekawsze  zabytki miasta. Wycieczka była pasjonująca i mamy nadzieję, że wystawa też innym odwiedzającym się spodoba.  Zdjęcia -  Zapraszamy na świdnicką wieżę                    

      B.Gut i I. Isańska

     • Jasełka w języku angielskim

     • Wspaniali aktorzy z klas 4a, 5a, 5b, 5s i 6a mieli zaszczyt zapoznać uczniów klas 3, 4, 5 oraz 6a z angielską wersją jasełek. Członkowie Szkolnego Koła Teatralnego „English Drama Club” wraz z opiekunami zaprosili swoich  kolegów do obejrzenia przygotowanego przedstawienia pt. „The Story of Baby Jesus”.  W trakcie wystąpienia uczniowie mieli szansę usłyszeć angielską wersję słynnej kolędy „Cicha Noc”. Piękne dekoracje zostały przygotowane przez Panią Edytę Szkudlarek- Moor oraz Państwa Zapolskich.

      Merry Christmas and

      A Happy New Year!  Zdjęcia - Jasełka po angielsku

         B. Makowska, A. Zdanowska

     • Świetlicowe Dni Życzliwości, Pozdrowień i Miłych słów

     • 18.12. i 19.12.2018 r. zorganizowaliśmy w świetlicy Dni Życzliwości, Pozdrowień i Miłych Słów, aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka są: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym.

      W sali zawisły plakaty i przysłowia na temat serdeczności oraz uśmiechu, a także pojawiło się Świąteczne Drzewko Życzliwości, gdzie na przygotowanych z papieru różnobarwnych bombkach każdy mógł napisać coś miłego. Było kolorowo i radośnie. Dzieci wybierały najmilszych uczniów. W plebiscycie życzliwości najwięcej głosów otrzymali: Maja Bednarek, Ania Gałka i Bartek Karkoszka. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!!!

                                                                                         I.Jasiak, K. Polonis

     • Sprawne dłonie mamy, szkolną choinkę pięknie ozdabiamy

     • Świetlicowe warsztaty świąteczne

      14 grudnia 2018 r. świetlica zamieniła się w pracownię artystyczną. W miłej atmosferze wielu uczniów z klas drugich i trzecich odkrywało swoje talenty plastyczno-techniczne. Podczas spotkania dzieci wykonywały ozdoby na choinkę, którymi przyozdobiły drzewko świąteczne na korytarzu szkolnym. Wspólna praca okazała się wspaniałą zabawą.

      I. Jasiak, K. Polonis

     • Robimy kartki świąteczne

     • Klasa I b uczestniczyła w warsztatach plastycznych pt. „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”. Zajęcia prowadziła pani Anna Błaszczyk, mama Mai i Julii. Z wielką życzliwością i zaangażowaniem pokazywała uczniom jak należy zaprojektować i wykonać kartkę świąteczną. Pierwszoklasiści byli zaskoczeni efektami swojej pracy. Po zajęciach młodzi artyści zabrali swoje dzieła do domu.

      Dziękujemy pani Ani za przeprowadzenie  ciekawych zajęć. ZdjęciaRobimy kartki świąteczne

      A.Wilczyńska