• Wyróżnienie dla SP 4 Świdnica w konkursie Scratch Day #SuperKoderzy!

• WIELKI SUKCES NASZEJ SZKOŁY! Informujemy, że nasza szkoła została wyróżniona w konkursie na “Scratch Day #Superkoderzy. Dzięki temu nasza przygoda z kodowaniem jeszcze się nie skończyła, musimy przetestować nowy zestaw Ozobota, który był nagrodą  w tym konkursie.

I. Isańska

• Strajk zawieszony

• Informuję Państwa, że w związku z zawieszeniem strajku nauczycieli, od dnia 29.04.2019r. odbędą się zajęcia w szkole zgodnie z planem lekcyjnym.

Jednocześnie informuję, że 2.05.2019r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (zgodnie z harmonogramem roku szkolnego). Zapewniamy w tym dniu zajęcia opiekuńcze w świetlicy w godzinach 6.30 - 15.30.

• Zawieszenie zajęć

• Szanowni Państwo

W związku z trwającą akcją strajkową nauczycieli w naszej szkole zajęcia dydaktyczne są zawieszone do odwołania. Jeżeli ktoś z Państwa nie może zapewnić opieki swojemu dziecku szkoła uruchomiła zajęcia świetlicowe (dotyczy klas I-III), które trwają od 6.30 do 16.00. Informuję jednocześnie, że mamy bardzo ograniczone możliwości kadrowe, dlatego możemy otworzyć tylko jedną świetlicę.

Liczę na Państwa zrozumienie i wyrozumiałość

• Zawieszenie zajęć

• Szanowni Państwo !

Informuję Państwa, że ze względu na akcję strajkową zawieszam zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w Szkole Podstawowej nr 4 od dnia 8 kwietnia 2019 r. za zgodą organu prowadzącego szkołę, do odwołania.

Jednocześnie informuję rodziców, że w dniach 18-19 oraz 23.04.2019 r. dla dzieci z klas I-III w szczególnych sytuacjach zorganizowane będą zajęcia opiekuńcze w godz. 8.00 - 14.00.

O wszystkich zmianach dotyczących sytuacji będę Państwa informować na bieżąco.

• Szanowni Państwo, rodzice ósmoklasistów

W poniedziałek, 15 kwietnia zaczynają się dla naszych uczniów egzaminy kończące szkołę podstawową.

Proszę, aby młodzież z klas ósmych przyszła na pierwszą część egzaminu 15.04.2019r. o godzinie 8.00 do budynku B przy ulicy Słobódzkiego 21.

Proszę mieć przy sobie legitymację szkolną, czarny długopis, śniadanie oraz małą butelkę wody.

Przypominam, że na salę egzaminacyjną nie wolno wnosić telefonów ani innych urządzeń typu smartwatch.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

• Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

• Informacja_od_Prezydent_Miasta.pdf

Zgoda_na_zawieszenie_zajec.pdf

Zawieszenie_zajec__dydaktycznych.pdf

Zawieszenie

zajęć  dydaktyczno – wychowawczych

w Szkole Podstawowej nr 4  w Świdnicy

Szanowni Państwo!

Informuję Państwa, że ze względu na akcję strajkową zawieszam zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w Szkole Podstawowej nr 4 w dniu 8 kwietnia 2019 r. za zgodą organu prowadzącego szkołę.

Jednocześnie informuję rodziców, że dla dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III  pozostających w szczególnych sytuacjach losowych szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńcze w godzinach 7.00 - 15.00.

Proszę rodziców, których szczególna sytuacja wymaga zapewnienia opieki dziecku przez szkołę o indywidualny kontakt z dyrektorem szkoły za pośrednictwem dziennika Librus.

Informuję również, że dzieci, które uczęszczają do Młodzieżowego Domu Kultury mogą w dniu 8 kwietnia udać się na zajęcia do MDK od godziny 8.00 rano.

O wszystkich zmianach dotyczących sytuacji będę Państwa informować na bieżąco.

• Wkrótce święta - Marzycielska Poczta

• Na zbliżające się Święta Wielkanocne uczniowie klasy 2c wykonali piękne laurki dla chorych dzieci z portalu Marzycielska Poczta/. Tym razem upominki i laurki otrzymają: Nikolka Kowalik, Jula Przykorzyńska, Pawełek Majewski i Martynka Kurek. Mamy nadzieję, że te drobiazgi sprawią im małą radość i na chwilę zapomną o swoim cierpieniu.

J. Potoniec