• 26.06.2020 - zakończenie roku szkolnego

• Ze względu na wytyczne dotyczące zachowania zasad bezpieczeństwa w sytuacji epidemiologicznej w piątek 26 czerwca nie będzie tradycyjnego zakończenia roku szkolnego oraz uroczystego wręczania świadectw i nagród.

Odbiór świadectw promocyjnych i świadectw ukończenia szkoły podstawowej odbędzie się o ustalonej godzinie w wyznaczonych miejscach z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Prosimy, aby rodzice nie wchodzili na teren szkoły. Wszyscy uczniowie odbierający świadectwa muszą mieć złożone maseczki ochronne, a ósmoklasiści dodatkowo rękawiczki, ponieważ będą oni potwierdzali własnoręcznym podpisem odbiór świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.

Miejsce odbioru świadectwa ->Zakonczenie_roku_szkolnego.pdf

• Projekt Zdalna Szkoła

• Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" współfinansowanego ze środków Europejskiego funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Dzięki temu projektowi szkoła otrzymała 7 laptopów.

• Oliwier GRATULACJE!

• Primus inter pares Oliwier Krawczyk uzyskał w tym roku szkolnym średnią 5,83.

• Życzenia od klasy I b z okazji Dnia Ojca

• Wszystkim Tatusiom życzymy sukcesów zawodowych, zdrowia, pogody ducha i żeby mogli z nami spędzać jak najwięcej czasu. Dedykujemy Wam laurki, na których jest symbol superbohatera, bo dla nas Wy nim jesteście!

Zuzia, Marcelinka, Majka, Michelle, Franek, Jaś i Janek, Hubert, Marcel, Kacper, Ernest, Adaś, Łukasz, Joachim, Julka, Ania, Wiktor, Dominik i Dominik, Miłosz, Tomek, Szymon