• Dzień Babci i Dzień Dziadka

• Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. Z okazji tego święta uczniowie klas I-III samodzielnie przygotowali kolorowe laurki i niespodzianki. Wszystkie dzieci bardzo pięknie wykonały prace, bo chciały podziękować za miłość i trud włożony w ich wychowanie.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy zdrowia, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

• Dzień Babci i Dziadka

• Pamiętamy o Dniu Babci i Dziadka! Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatów są dla Babć i Dziadków. Z wyrazami miłości od dzieci ze świetlicy szkolnej.

• Ferie zimowe - II tydzień

• W II tygodniu ferii kolejna grupa dzieci wypoczywała na terenie szkoły biorąc aktywny udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych. Uczniowie podczas zabaw i gier ruchowych wykazywali dużą chęć do zdrowej rywalizacji. Wszystkim dopisywał doskonały humor.

• Ferie zimowe

• W pierwszym tygodniu ferii zostały zorganizowane w naszej szkole zajęcia rekreacyjno-sportowe dla uczniów klas I-IV. Każdego dnia na uczestników zimowiska czekały różne atrakcje. Dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych, plastycznych, integracyjnych oraz ogólnorozwojowych. Uczniowie mieli okazję wykazać się wieloma talentami. Na zakończenie - za aktywny udział w zajęciach - wszyscy uczestnicy zimowiska otrzymali drobne upominki.

Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły miłych, radosnych
            i bezpiecznych ferii zimowych.