• Smaczne, zdrowe, kolorowe śniadanie

• Uczniowie klas pierwszych przygotowali smaczne, zdrowe i kolorowe drugie śniadanie. Z gotowych pokrojonych produktów dekorowali swoje kanapki. Na nich  znalazły się warzywa: pomidory, papryka, ogórki, rzodkiewka i sałata. Nie zabrakło też zielonej pietruszki i szczypiorku. Było smacznie, zdrowo i apetycznie. Po takim śniadaniu wszyscy mieli dużo siły i energii do dalszej pracy.

Wychowawcy klas 1

• Dzień Zdrowego Śniadania

• Trzecioklasiści przygotowali dzisiaj śniadania, kierując się hasłem „Smacznie, zdrowo i  kolorowo”.  Wszyscy uczniowie  wiedzą, że zdrowe i pożywne śniadanie ma pozytywny wpływ na  pamięć i koncentrację, a tym samym ułatwia uczenie się! Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w kulinarnych działaniach, bo pyszny początek dnia to gwarancja dobrego samopoczucia!

Wychowawcy klas III

• Siedem cudów świata

• Uczniowie klasy 3b wykonali swoje pierwsze lapbooki. Powstały piękne teczki, w których zaprezentowane zostały najważniejsze informacje o starożytnym świecie. Prace trzecioklasistów pełne były otwieranych okienek, rysunków oraz ruchomych elementów. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością, a wspólna praca przyniosła im wiele radości i satysfakcji.

Anna Wilczyńska

• Pomagamy ptakom

• Klasa 1d podczas silnych mrozów nie zapomniała o ptakach. Dziś już w powietrzu czuć wiosnę, a ptaszki odwdzięczają się nam radosnym śpiewem.

M. Kapłon

• Dzień Kota w świetlicy

• "Szare, bure i pstrokate, wszystkie koty za pan brat, mają drogi swe i płoty, po prostu koci świat!"

Miłośników tych małych piękności zgromadził Dzień Kota. Uczniowie z wielką ochotą wykonywali prace tematyczne z papieru i tektury. Malując i rysując nadawali swoim postaciom wymiar emocjonalny. Kotom i Właścicielom życzymy wszystkiego najmruczastego, pyszności i wspaniałych wspólnych chwil!