• Bezpieczne ferie

     • ,,Czas ferii to świetna zabawa, kto bezpiecznie się bawi, w kłopoty nie wpada "

      W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w pogadance na temat bezpiecznego zimowego wypoczynku. Rozmowę wzbogaconą o interesującą prezentację multimedialną, przeprowadziły uczennice klasy VIII. Pierwszaki zapoznały się z niebezpieczeństwami, jakie mogą ich spotkać w czasie zabaw na śniegu i lodzie. Wszyscy uczniowie obiecali, że zastosują się do udzielonych wskazówek i bezpiecznie spędzą dwa tygodnie zimowego szaleństwa.

     • Dzień Babci i Dziadka

     • ,,Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia..."

      Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowa okazja, kiedy dzieci mogą podziękować swoim dziadkom za ich serce, dobroć, pomocną dłoń i każdy uśmiech. Z okazji tego święta uczniowie klas młodszych własnoręcznie przygotowali kolorowe prezenty, piękne laurki i pełne radości piosenki.

      Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego - nie tylko w dniu ich święta!!

     • ,,Mam kota na punkcie mleka"

     • Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami biorą udział w ogólnopolskiej kampanii prozdrowotnej i profilaktycznej "Mam kota na punkcie mleka". W jej ramach odbywają się zajęcia wychowawcze, konkursy oraz akcje promocyjne.

      Celem kampanii jest m.in. edukacja oraz poinformowanie dzieci, młodzieży i rodziców, a także nauczycieli o właściwościach odżywczych mleka i produktów mleczarskich (jogurty, sery i mleko), zwiększenie wiedzy na temat racjonalnego odżywiania się oraz utrwalenie pozytywnego wizerunku mleka i produktów mleczarskich.

      Program finansowany jest z trzech źródeł: Komisji Europejskiej, budżetu krajowego oraz Funduszu Promocji Mleka.

      Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej organizatorów kampanii. Można tam znaleźć informacje o konkursach, zagrać w ciekawe gry, rozwiązywać quizy.

      Nie zwlekaj, mleczna kraina czeka !

     • Piłka ręczna dziewcząt

     • 17 stycznia 2022 roku odbyły się zawody klas 7 i 8 w piłce ręcznej dziewcząt. Uczennice z naszej szkoły zajęły 3. miejsce, nieznacznie ustępując zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej nr 6. Najlepszą zawodniczką została Kornelia Rostkowska. Gratulujemy!