• Wigilia w klasach

•      Dziś tak, jak tradycja nakazuje, w klasach odbyły się Wigilie. Uczniowie podzielili się opłatkiem, zaśpiewali kolędy, obdarowali prezentami. To był wyjątkowy czas w naszej szkole.

• Życzenia

•     W tym szczególnym czasie do szkoły spływają różne życzenia. Tym razem dostaliśmy je od OSEhero - którego projekt realizuje nasz szkoła:

"Drodzy Państwo,

z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy Wam wiele szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych będzie dla Was momentem odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków.

Mamy nadzieję, że rok 2023 spełni Wasze oczekiwania i z sukcesem zrealizujecie wszystkie swoje plany.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku"

Zespół projektu OSEhero

• Zbiórka słodyczy

•      Zakończyła się akcja zbiórki słodyczy do paczek świątecznych pod patronatem PCK w Świdnicy. Dziękujemy dobremu sercu uczniów i ich rodziców.

Opiekun akcji: M. Wojewodzic

• Konkurs

•     Uczniowie klas starszych wzięli udziału w konkursie fotograficznym pt. „Walory turystyczne, historyczne i przyrodnicze Świdnicy oraz powiatu świdnickiego”. Poniżej przedstawiamy prace konkursowe. Trzymamy kciuki za wyniki

• Akademia Dźwięku i Ciszy

•     Uczniowie klas 1a i 2a uczestniczyli dzisiaj w kolejnych muzycznych zajęciach. Pan Zbyszek tym razem zapoznał dzieci z instrumentami strunowymi, ich budową oraz sposobem działania. Uczniowie  mieli również możliwość zagrania własnej kompozycji.

Była to bardzo ciekawa i radosna lekcja muzyki. Dziękujemy 😊

• Ten magiczny czas

•      Uczniowie klas 1-3 świetlicy szkolnej brali udział w Ogólnopolskim konkursie "Ten magiczny czas". Za trud włożony w wykonanie pięknych prac uczestnicy zostali nagrodzeni słodkim upominkiem.

• Warsztaty świąteczne

•      Klasa 2b wykonywała świąteczne ozdoby. Tato Szymka przekazał w prezencie wszystkim uczniom drewniane ozdoby, które pięknie ozdabiali, tworząc przepełnione magią dekoracje. To było pełne radości kreatywne doświadczenie!