• Dzień Chłopaka

• Dziś w każdej klasie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji nie zabrakło dobrej zabawy, sportowej rywalizacji oraz niespodzianek.

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta życzymy wszystkiego, co najlepsze! Rodzicom dziękujemy za przygotowanie upominków i słodkiego poczęstunku.

• W świetlicy szkolnej jesień to czas pełen uroku i niezapomnianych chwil

• W oknach świetlicy tańczą złote i czerwone liście, odbijając promienie słońca. Dzieci chętnie biorą udział w warsztatach plastycznych, tworząc jesienne prace.

Jesień w świetlicy to czas wspólnych gier planszowych, czytania ulubionych książek przy dźwiękach deszczu za oknem oraz tworzenia planów na zbliżającą się zimę. To chwile, gdy przyjaciele z różnych klas spotykają się, aby dzielić się wrażeniami i cieszyć się wspólnym czasem.

Świetlica szkolna podczas jesieni to miejsce, gdzie połączenie nauki, zabawy i twórczości tworzy wyjątkową atmosferę, która dodaje magii tej pięknej porze roku.

• Jesteśmy laureatem konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”!

• Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Nasza szkoła została laureatem konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”! W konkursie brało 3075 szkół.

Wkrótce trafi do Nas mobilna pracownia komputerowa składająca się z 16 laptopów wraz z przenośną szafą, zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania. Zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie ułatwiające pracę z uczniami oraz interaktywny monitor.

Izabella Isańska

• Integracyjne wyjście do kina

• 27 września z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka uczniowie klasy 3a wraz z opiekunami wybrali się do Multikina w Świdnicy na film pt. Kompas szkieletora. Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

• Aktywna świetlica

• Codziennie aktywnie bawimy się na podwórku szkolnym. Dzisiaj świetlicowe drużyny współzawodniczą pokonując sprawnościowe tory przeszkód, rywalizując między sobą. Sport to zdrowie - dbajmy o nie!

• Taneczna przerwa

• Kolejna taneczna przerwa za nami!

Maluchy oraz starszaki integrowały się podczas wspólnej zabawy. Piękna pogoda oraz dobre nastroje sprawiły, że wszyscy byliśmy pełni pozytywnej energii. Do zobaczenia następnym razem!

• Mamy podium w Rowerowej Stolicy Polski 🚲🏆🥉🚲

• Ekipa Czwórki podczas czerwcowej rywalizacji w Rowerowej Stolicy Polski wykręciła 3 miejsce wśród świdnickich podstawówek. A nasz uczeń - Michał Jachimowicz zajął 1 miejsce w Polsce w kategorii 0-15 lat. Brawo Michał! Brawo My!

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• Dzisiaj uczniowie klas I-III obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki- święto kreatywności i odkrywania swoich mocnych stron. Po zajęciach każdy z pewnością nabrał większej wiary w swoje możliwości i wie, że niepozorna KROPKA to tylko mały początek czegoś wielkiego.

• OTO MY

• Witamy nowo przybyłe pierwszaki i zapraszamy do wspólnej zabawy w świetlicy. Będziemy eksplorować, spędzać czas wolny integrując się poprzez wspólną zabawę na placu zabaw oraz podczas zajęć kreatywnych. Już pierwsze spotkania za nami. Odwiedziła nas szkolna pielęgniarka, która opowiedziała o zasadach higieny osobistej.

Gościliśmy również pedagoga specjalnego. Rozmawialiśmy na temat empatii- koleżeńskiej pomocy oraz szacunku wobec siebie.

Witamy i życzymy miłych chwil w świetlicy!

Wychowawcy