Wyciągamy rowery, szykujemy kaski, sprawdzamy, czy wszystko działa, bo czeka nas daleka droga! Cel? Kręcimy dla SP4
Zapraszamy do rywalizacji w Rowerowej Stolicy Polski. Wystarczy zainstalować aplikację i wybrać SP4 Świdnica, swoją klasę, a następnie dołączyć do rywalizacji.
W ubiegłym roku nasza szkola zajęła 2. miejsce wśród świdnickich podstawówek Czy w tym roku wykręcimy numer 1? Razem na pewno!
Na najlepszych rowerzystów czekają nagrody od Urzędu Miasta oraz od Pani Dyrektor Szkoły.
Do zobaczenia na trasie.