Aktualności

          • To już jutro🚴‍♀️🚴‍♂️

          • Wyciągamy rowery, szykujemy kaski, sprawdzamy, czy wszystko działa, bo czeka nas daleka droga! Cel? Kręcimy dla SP4

            Zapraszamy do rywalizacji w Rowerowej Stolicy Polski. Wystarczy zainstalować aplikację i wybrać SP4 Świdnica, swoją klasę, a następnie dołączyć do rywalizacji.

            W ubiegłym roku nasza szkola zajęła 2. miejsce wśród świdnickich podstawówek Czy w tym roku wykręcimy numer 1? Razem na pewno!

            Na najlepszych rowerzystów czekają nagrody od Urzędu Miasta oraz od Pani Dyrektor Szkoły.

            Do zobaczenia na trasie.

          • 🥳 Piknik Rodzinny

          • Piknik Rodzinny za nami! Nie brakło licznych atrakcji i uśmiechu na twarzy uczestników.

            Występy uczniów, konkurencje sportowe dla rodzin, pyszności, rękodzieło naszych zdolnych uczniów, licytacje voucherów ufundowanych przez sponsorów to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na ten dzień.

            Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten dzień był wyjątkowy, radosny i tak kolorowy.

          • 🚑 Wycieczka edukacyjna do Pogotowia Ratunkowego

          • Dziś uczniowie klasy 2a odwiedzili Pogotowie Ratunkowe, gdzie mieli okazję bliżej poznać pracę ratowników medycznych.

            Drugoklasiści z ogromnym zainteresowaniem oglądali wyposażenie karetki oraz słuchali opowieści o codziennej pracy osób niosących pomoc innym.

            Było to niezwykle ciekawe i inspirujące spotkanie, które dostarczyło dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i poświęcony czas!

          • 🦉🪹Przyjazne schronienie

          • Domki dla ptaków, jeży oraz owadów to ważny element edukacyjny programu „ekoMy'. W ramach zajęć z tego projektu uczniowie klas trzecich budowali domki, które pomagają zwierzętom przetrwać w środowisku miejskim. Dzięki takim działaniom dzieci uczą się troski o przyrodę, rozwijają świadomość ekologiczną oraz poznają potrzeby zwierząt żyjących w ich najbliższym otoczeniu.

            ______________

            Projekt pod tytułem „ekoMy” jest realizowany w ramach Priorytetu nr 8 „Fundusze Europejskie dla edukacji na Dolnym Śląsku” Działania nr FEDS.08.03 „Dostęp do edukacji” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 

          • Festyn Rodzinny tuż, tuż ...

          • Już 30.05 podczas Festynu Rodzinnego zapraszamy na licytację wyjątkowych voucherów!

            Beauty • Gastronomia • Biżuteria • i wiele więcej!

            Nie przegap okazji i wylicytuj coś dla siebie w świetnej cenie!

            Dodatkowo przygotowaliśmy:

            15 voucherów -10% na usługę makijażu permanentnego (Kateryna Lutsenko)

            https://www.facebook.com/share/1GRyRNuVgN/

            11 kuponów rabatowych -25% do salonu BRIJU

            https://www.facebook.com/share/1Ui88kF8bk/

            Oba dostępne na stoisku z fantami

            START LICYTACJI: 11:00 (Szkoła Podstawowa nr 4)

            Oferty można składać w dniu festynu od godz. 9:00 na stoisku z fantami

            Liczba ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy!

            Przyjdź, baw się i zgarnij coś wyjątkowego!

          • Wizyta kl. I "d" w Urzędzie Miasta

          • Podczas wizyty w Urzędzie Miasta uczniowie klasy 1 "d" mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem magistratu oraz pracą poszczególnych wydziałów.

            Spotkanie obejmowało oprowadzenie po budynku przez Pana Wiceprezydenta wraz z asystentami.

            Dzieci poznały najważniejsze zadania samorządu oraz ciekawostki związane z działalnością urzędu.

          • Wycieczka do Wioski Indiańskiej

          • Dnia 25 maja 2026 roku uczniowie klasy I A oraz I B wybrali się na pełną atrakcji wycieczkę do Wioski Indiańskiej Pocahontas pod Wrocławiem. Już od samego rana wszystkim dopisywały świetne humory, a podczas całego wyjazdu panowała radosna i gwarna atmosfera.

            Dzieci miały okazję poznać kulturę i zwyczaje Indian, zobaczyć tradycyjne tipi oraz uczestniczyć w ciekawych zabawach. Wyjazd upłynął w bardzo miłej, wesołej i pełnej uśmiechu atmosferze. Dzieci wróciły zmęczone, ale szczęśliwe i bogatsze o nowe doświadczenia oraz wspomnienia.

          • Akcja " Ciasteczko dla Schroniska"

          • W dniu 26 maja odbyła się akcja " Ciasteczko dla Schroniska". To wydarzenie, łączy miłość do słodkości z pomocą dla bezdomnych zwierząt. Każdy kawałek ciasta to realna pomoc i szansa na lepsze życie dla naszych czworonożnych przyjaciół.