• Pasowanie na ucznia

• W dniu dzisiejszym w niezwykle podniosłej atmosferze, przed sztandarem szkoły uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie. Obiecali być dobrymi uczniami, godnie reprezentować szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Życzymy pierwszoklasistom, by nauka w naszej szkole była wspaniałą przygodą, pozwalającą poznawać świat i odkrywać jego uroki.

• Pierwsza pomoc

• 10.10.2024r. odbyły się w naszej szkole bardzo ciekawe i potrzebne warsztaty z zakresu udzielania I pomocy, które przeprowadził Pan Jakub Pasiewicz z Policji. Prywatnie Pan Jakub czynnie uprawia sport, jest członkiem grupy Żelazna Świdnica i odnosi duże sukcesy w triatlonie. Dziękujemy i czekamy na kontynuację.

• Dzień Gier Planszowych

• 10 października obchodziliśmy Dzień Gier Planszowych. Uczniowie mieli okazję spędzić czas na wspólnej zabawie. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale, a ich uśmiechy stanowiły najlepszy dowód na sukces tego wydarzenia.

• Spotkanie z dietetykiem

• Uczniowie siódmych klas wzięli udział w spotkaniu z dietetykiem klinicznym. Pani Agnieszka Waligóra przekazała młodzieży bardzo istotne informacje na temat zaburzeń żywieniowych. Młodzież dostała całe spektrum wiedzy na temat przyczyn z jakich wynikają problemy z odżywianiem. Uświadomiła uczniom wpływ środowiska, mediów społecznościowych na ten problem. Spotkanie zakończyło się licznymi pytaniami od uczniów.

• Jestem bezpieczny na drodze 🚦🚗🚚🛵🚦

• Uczniowie klas pierwszych przygotowują się do bycia pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego. Po tygodniu ćwiczeń teoretycznych przyszedł czas na działania praktyczne. Nasi pierwszoklasiści wzorowo zdali ten egzamin. Gratulujemy!

• Finał Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym

• W Nowej Rudzie odbył się finał Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym (100m biegu i 100m pływania). W zawodach wystartowała drużyna naszej szkoły w składzie: Krystian Jasiczek i Staś Stramek. Z radością informujemy, że po zaciętej rywalizacji nasi uczniowie wywalczyli brązowe medale. 🏆🥉Opiekunem drużyny jest Mirosław Kwak. Super, jesteśmy z Was dumni, super SP4 🏊🏃🏊🏃🏊🏃🏊🏃🏊

• Dzień Uśmiechu 😄😊🤪😃☺️😊😃

• Klasy 1a i 1d radośnie obchodziły Dzień Uśmiechu. To wyjątkowe święto miało na celu promowanie pozytywnych emocji oraz radości wśród dzieci. Czekamy na kolejne edycje tego pięknego święta!