• Mikołajkowe warsztaty pierwszaków

• Klasy pierwsze zagościły w bajkowej krainie Mikołaja. W czasie warsztatów pisały listy, ozdabiały pierniki i bombki oraz malowały gipsowe figurki. Wszyscy z radością uczestniczyli w grach i zabawach przygotowanych przez renifery, elfy i skrzaty. Wszystkim uczniom wycieczka podobała się bardzo.

• Konsultacje dla rodziców

• W związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną grudniowe konsultacje dla rodziców odbędą się online na ZOOM. Link do spotkania zostanie przesłany przez wychowawców klas. W sytuacjach szczególnych wychowawca poinformuje rodziców o innej formie spotkania.

• Mikołajkowe Zawody Pływackie

• Dziś startowaliśmy w Mikołajkowych Zawodach Pływackich na basenie przy ulicy Równej. Pomimo mocno okrojonego składu wyłowiliśmy 15 medali. Bardzo udany debiut zaliczyli zawodnicy z klas pierwszych: Agatka Ungurian, Kajetan Dzień vel Rakoczy, Aleksander Gutowski oraz Igor Dąbrowski. Najwięcej medali zdobyli uczniowie klasy 5s: Julia Paruch, Krystian Jasiczek, Kacper Dzień vel Rakoczy i Staś Stramek. Gratulacje dla wszystkich uczestników

• Mikołaj w klasach młodszych

• Mikołajki w naszej szkole to niezwykły czas. Już od samego rana wszystkie dzieci nasłuchiwały radosnego okrzyku " ho, ho, ho" i odgłosów sań. Uroczysty nastrój udzielił się każdemu uczniowi, a otrzymane prezenty dostarczyły wiele radości i szczęścia.

• Okładka książki - konkurs

• Konkurs na okładkę książki rozstrzygnięty!

W klasach IV-VIII przyznano:

I miejsce - Klaudia Chudy 4b i Aron Podolski 7c

II miejsce - Szymon Rosiek 4c i Sebastian Szawiel 5a

III miejsce - Zuzia Manikowska 4b

W klasach I-III:

I miejsce - Zosia Janiszewska 1c i Magda Fąfara 1a

II miejsce - Aleksandra Kwiatkowska 2b i Justyna Bednarek

III miejsce - Łucja Moas 2c, Tymoteusz Hauke 1a, Hanna Klaja 1a i Justyna Plejewska.

Na zdjęciu autorzy prac plastycznych, którzy wzięli udział w konkursie bibliotecznym. Uważam, że takich dzieł nie powstydziłby się Andrzej Pągowski, Rafał Olbiński czy Jan Sawka

• Zbiórka pluszaków i słodyczy

• Zakończyła się akcja zbiórki pluszaków i słodyczy do paczek mikołajkowych pod patronatem PCK w Świdnicy. Dziękujemy dobremu sercu naszych uczniów i ich  rodziców. Chęć wsparcia i entuzjazm spowodują, że otrzymane prezenty, słodycze, pluszaki, książki....wypełnią wiele mikołajkowych paczek dla dzieci z Domu Dziecka.

Ślicznie dziękujemy!

Dziękujemy P. Krystyniakowi  za dostarczenie darów do siedziby PCK

• Zawody Pływackie - znakomity start naszych pływaków!

• Dziś nasza ekipa pływaków wyłowiła 32 medale na Indywidualnych Zawodach Pływackich - Finał Strefy Wałbrzych. Zdobyliśmy 14 złotych, 10 srebrnych i 8 brązowych krążków. Zawodnicy startowali w 2 konkurencjach, najlepsi uplasowali się na najwyższym podium 2 razy: Kinga Ścisłowicz, Krystian Jasiczek, Piotr Hernik oraz Szymon Stramek. W czwartek 9 grudnia odbędzie się Finał Wojewódzki we Wrocławiu. Niech moc będzie z nami!

• Andrzejki w klasie 3a i 3b

Dzieci w sposób radosny i przyjazny obchodziły tę polską tradycję.