• Programowanie jest super!

•      Taniec robotów? Jasne! Specjalne zadania? Czemu nie! Na lekcjach programowania Photon uczymy się tworzyć instrukcje i algorytmy.

• Mamy awans!

• Kolejne sukcesy naszych sportowców🏆💪

🥈II miejsce w finale strefy wałbrzyskiej w tenisie stołowym uczniów klas 4-6 i awans do finału dolnośląskiego,

🥉III miejsce w finale strefy wałbrzyskiej w tenisie stołowym uczniów klas 7-8.

Gratulujemy i trzymamy 👍👍👍 za dalsze sukcesy!

• DZIEŃ KOBIET W KLASACH I-III

•      8 marca - Międzynarodowy Dzień Kobiet już na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza. Z okazji tego sympatycznego marcowego święta wszystkie dziewczynki otrzymały życzenia, upominki i kwiaty. Chłopcy postarali się, aby ten dzień był wyjątkowy.

• Zawody pływackie

•      Wielki sukces naszego ucznia Krystiana Jasiczka z klasy 6s, który zdobył 3. miejsce w pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem grzbietowym w Finale Igrzysk Szkolnych Dzieci i Młodzieży.

W pływaniu drużynowym dziewczęta zajęły 7. miejsce, a chłopcy uplasowali się na 6. miejscu.

Gratulujemy 💪👏🏊🏊‍♀️🎉

• Wizyta w Jaskini Nietoperzy

•      Uczniowie klasy II C uczestniczyli w warsztatach ekologicznych w Nadleśnictwie. Odwiedzili Jaskinię Nietoperzy, poznali gatunki tych pożytecznych ssaków, ich budowę ciała oraz tryb życia. Następnie mieli zajęcia w Stacji Edukacji Ekologicznej, gdzie obejrzeli prezentację o leśnych zwierzętach, usłyszeli wiele ciekawostek o ich życiu i zobaczyli poroża oraz skóry niektórych z nich.

Ta interesująca lekcja o ekosystemie leśnym na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci.