• Wyprawka Pierwszaka

• Podręczniki do kl. 1 dzieci wypożyczą w szkole we wrześniu

W tornistrze:

• po 2 zeszyty: 16-kartkowe w linię i 16-kartkowe w kratkę – podpisane imieniem i nazwiskiem
            • zeszyt 32-kartkowy w kratkę do j. angielskiego
            • zeszyt do religii w kratkę (jeśli dziecko będzie uczestniczyć)

W piórniku:

• dwa ołówki (HB lub 2B, mogą być grubsze, trójkątne)
            • gumka do ścierania
            • temperówka
            • klej w sztyfcie
            • kredki ołówkowe miękkie
            • nożyczki
            • linijka
            • flamastry lub cienkopisy

Wyposażenie szufladki w klasie:

• blok rysunkowy w formacie A4 - kolorowy
            • blok techniczny w formacie A4 - biały i kolorowy
            • farby plakatowe - 12 kolorów
            • pędzle (3 sztuki różnej grubości)
            • pojemnik na wodę
            • pastele olejne
            • plastelina - 12 kolorów
            • kredki świecowe Bambino
            • papier kolorowy mały i duży
            • teczka na gumkę (do przechowywania prac)
            • zeszyt 96-kartkowy w kratkę w twardej oprawie – podpisany

Na zajęcia wychowania fizycznego:

• worek z butami sportowymi (tenisówki, adidasy, trampki)
            • koszulka z krótkim rękawem biała
            • spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe

Podpisaną wyprawkę należy dostarczyć w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego.

Dodatkowych informacji udzielą wychowawcy na spotkaniu z rodzicami.

• Wykaz podręczników do religii w roku szkolnym 2024/2025

• Uczniowie uczęszczający na religię zaopatrują się w podręczniki we własnym zakresie.

PODRĘCZNIKI DO RELIGII W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

Klasa 1 - Poznaję Boży świat - podręcznikred. K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd JEDNOŚĆ

Klasa 2 - Odkrywam królestwo Boże - podręcznikks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak wyd. JEDNOŚĆ

Klasa 3 - Poznaję Jezusa - podręcznikks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak wyd JEDNOŚĆ

Klasa 4 - Odkrywam życie z Jezusem - podręcznikks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak wyd JEDNOŚĆ

Klasa 5 - Szczęśliwi, którzy szukają prawdy  - podręcznikks. K. Mielnicki, E. Kondrak  wyd JEDNOŚĆ

Klasa 6 - Przemienieni przez Boga - podręcznikWyd. WAM Kraków

• Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice,

• Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy. Były to wyjątkowe dni, pełne wzruszeń, podziękowań i radości z osiągniętych sukcesów. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie celebrować ten ważny moment.

Dziękujemy Wam wszystkim za ten rok pełen wyzwań, ciężkiej pracy i wspaniałych osiągnięć. Wasze zaangażowanie i wytrwałość przyniosły owoce, z których możemy być dumni.

Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy Wam wspaniałych wakacji pełnych przygód, radości i niezapomnianych chwil. Oby były one pełne słońca i beztroski, dając Wam mnóstwo energii na kolejny rok szkolny.

Wszystkim życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Z wakacyjnymi pozdrowieniami,

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy

• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

-----------------------------------------------

KLASY 1-7

Zakończenie roku szkolnego dla klas 1-7 odbędzie się w piątek 21.06.2024r. wg harmonogramu:

klasy 1-3 - godz. 9.00, boisko szkolne

klasy 4-7 - godz. 10.00, boisko szkolne

-------------------------------------------

Przydział sal:

1a – sala Bartek, 1b – sala  Bartek, 1c – sala  Bartek

2a - sala 23, 2b - sala 24, 2c - sala 15,

3a - sala 25, 3b - sala 26, 3c - sala 10

4a - sala 61, 4b - sala 70, 4c - sala 72, 4d – sala 42

5a – sala 48B, 5b - sala 56, 5c – sala 48A

6a – sala 44, 6b - sala 41, 6c – sala 43, 6s - sala 71

7a - sala 73, 7b - sala 16, 7c – sala 48B, 7s – sala 39

8a - sala 59, 8b - sala 60, 8c - sala 43

• Działo się:)

• Grupa najlepszych sportowców z naszej szkoły, w ramach nagrody ufundowanej przez Radę Rodziców, próbowała pierwszych kroków na desce windsurfingowy.

Sportowcy zaangażowani i zmotywowani łapał wiatr w żagle, pod okiem instruktorów z MikoSportw Borzygniewie.

• Nasze projekty ekologiczne

• Miło nam poinformować, że uczniowie klas I-III otrzymali certyfikaty za ukończenie projektów ekologicznych: "Kubusiowi Przyjaciele Natury" i " Dzień Pustej Klasy".

• Arteterapia w świetlicy! 🎨

• Maszyna kolorów to interesujące narzędzie używane w arteterapii, które pozwala na eksplorację i wyrażanie emocji za pomocą kolorów.

Dzieci stworzyły w ekspresowym tempie swoje niepowtarzalne dzieła sztuki! 🎨

• Wakacje tuż tuż☀️🏊🏽‍♀️😎

• Dziś klasy 4c, 5a oraz wybrani sportowcy zasmakowali letniej przygody w Borzygniewie nad zalewem Mietkowskim. Działo się wiele: gra terenowa "Piraci", pływanie rowerami wodnymi oraz windsurfing dla sportowców z klas 8, ponadto chillout na plaży w betach bar. Impreza zakończyła się integracyjnym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek🥳🏊🏽‍♀️😎⚽🏄🏽‍♀️

Dziękujemy za super organizację "Żywioły" pani Bożenie i Martynie ❣️