• Dzień Gier Planszowych

• 10 października obchodziliśmy Dzień Gier Planszowych. Uczniowie mieli okazję spędzić czas na wspólnej zabawie. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale, a ich uśmiechy stanowiły najlepszy dowód na sukces tego wydarzenia.

• Spotkanie z dietetykiem

• Uczniowie siódmych klas wzięli udział w spotkaniu z dietetykiem klinicznym. Pani Agnieszka Waligóra przekazała młodzieży bardzo istotne informacje na temat zaburzeń żywieniowych. Młodzież dostała całe spektrum wiedzy na temat przyczyn z jakich wynikają problemy z odżywianiem. Uświadomiła uczniom wpływ środowiska, mediów społecznościowych na ten problem. Spotkanie zakończyło się licznymi pytaniami od uczniów.

• Jestem bezpieczny na drodze 🚦🚗🚚🛵🚦

• Uczniowie klas pierwszych przygotowują się do bycia pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego. Po tygodniu ćwiczeń teoretycznych przyszedł czas na działania praktyczne. Nasi pierwszoklasiści wzorowo zdali ten egzamin. Gratulujemy!

• Finał Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym

• W Nowej Rudzie odbył się finał Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym (100m biegu i 100m pływania). W zawodach wystartowała drużyna naszej szkoły w składzie: Krystian Jasiczek i Staś Stramek. Z radością informujemy, że po zaciętej rywalizacji nasi uczniowie wywalczyli brązowe medale. 🏆🥉Opiekunem drużyny jest Mirosław Kwak. Super, jesteśmy z Was dumni, super SP4 🏊🏃🏊🏃🏊🏃🏊🏃🏊

• Dzień Uśmiechu 😄😊🤪😃☺️😊😃

• Klasy 1a i 1d radośnie obchodziły Dzień Uśmiechu. To wyjątkowe święto miało na celu promowanie pozytywnych emocji oraz radości wśród dzieci. Czekamy na kolejne edycje tego pięknego święta!

• Zajęcia integracyjne

• 2 października w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia integracyjne dla klasy 3, prowadzone przez panią psycholog. Tematem przewodnim spotkania było: „Rozmawiamy, wspieramy, pomagamy”. Pani Aleksandra zorganizowała wiele zabaw, które zachęcały dzieci do wspólnych rozmów, wzajemnej pomocy oraz wspierania słabszych.

Atmosfera była bardzo miła!

Dziękujemy!

• Dyskoteka

• W czwartek odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Zabawę rozkręcali wodzireje z 8a oraz 7s. Najlepsza dyskoteka EVER 😉

• Zabawy integracyjne

• W minionym tygodniu uczniowie klas 4 wraz ze swoimi wychowawcami wzięli udział w grach i zabawach integracyjnych. Celem zajęć była przede wszystkim dobra zabawa zespołów klasowych, ale też pokazanie uczniom, jak ważna jest gra zespołowa, działanie zgodne z zasadami "fair play" i wzajemne wspieranie się nie tylko w ławce szkolnej.