• Straż Miejska

•      Klasę 1a i 1c odwiedzili przedstawiciele Straży Miejskiej w Świdnicy. Funkcjonariusze z wielką przyjemnością i zaangażowaniem opowiadali o swojej pracy. Podczas spotkania uczniowie utrwalili zasady bezpieczeństwa oraz dowiedzieli się jak reagować w sytuacji zagrożenia. To była bardzo ciekawa lekcja.

• WOŚP

•      Nasza Czwórka aktywnie uczestniczy w akcji WOŚP. Dziś, podczas wróżb na Nowy Rok, udało nam się zebrać 174,41 zł!!! Dziękujemy za wsparcie

• Spotkanie ze Strażą Miejską

•      11 stycznia uczniowie kl. 1b gościli funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Dzieci dowiedziały się, jaki jest numer telefonu do strażników i usłyszały wiele ciekawych, przydatnych informacji na temat ich pracy. Przypomniały sobie, jakie działania należy podejmować, aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych osób. Panowie uświadomili im, jak ważne jest dbanie o środowisko dla wspólnego dobra. To wydarzenie uświetniła obecność przedstawicieli telewizji regionalnej, którzy przeprowadzili wywiad z dziećmi i nagrali materiał, który pojawi się w programie telewizyjnym.

• Niezwykłe lekcje w kl. 2a

•      Wspaniała atmosfera i nauka przez zabawę - kto nie chciałby chodzić do takiej szkoły? Dzieci w SP4 uczą się nie tylko języków obcych, ale też języka migowego. Uczniowie znają już bardzo dużo słów i świetnie potrafią je pokazać. Przy okazji ćwiczą też motorykę i nie nudzą się, bo są w ruchu, a nauka języka migowego to dla nich świetna zabawa.

• Nasze pasje

•      W klasie 2b po raz kolejny odbyła się lekcja, w czasie której uczniowie prezentują swoje pasje. Tym razem Wiktor zapoznał nas z taekwondo, opowiedział o swoich treningach i wartościach, jakie poznaje dzięki zajęciom. Wszyscy uczniowie stwierdzili, że warto uprawiać sporty ogólnorozwojowe i uczyć się samodyscypliny.

• Pomagajmy!

• Zachęcamy do pomagania!

Milan Grądowy z klasy 3b oddał do fundacji swoje włosy. Po ich ścięciu zapowiedział, że znów zapuszcza. Wielkie brawa!

• Wigilia w klasach

•      Dziś tak, jak tradycja nakazuje, w klasach odbyły się Wigilie. Uczniowie podzielili się opłatkiem, zaśpiewali kolędy, obdarowali prezentami. To był wyjątkowy czas w naszej szkole.

• Życzenia

•     W tym szczególnym czasie do szkoły spływają różne życzenia. Tym razem dostaliśmy je od OSEhero - którego projekt realizuje nasz szkoła:

"Drodzy Państwo,

z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy Wam wiele szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych będzie dla Was momentem odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków.

Mamy nadzieję, że rok 2023 spełni Wasze oczekiwania i z sukcesem zrealizujecie wszystkie swoje plany.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku"

Zespół projektu OSEhero