• Szkolny Konkurs Matematyczny klas I - III

• Ubiegły tydzień był w klasach I-III pełen matematycznych konkursów i testów, bo w każdej z klas odbywał się Szkolny Konkurs Matematyczny. Nasi uczniowie musieli wykazać się nie tylko zdolnościami arytmetycznymi, ale także logicznym i kreatywnym myśleniem. Matematyczne zmagania potwierdziły, że dzieci z klas młodszych lubią i potrafią liczyć. Wszyscy świetnie poradzili sobie z zadaniami!

Największą liczbę punktów, a tym samym pierwsze miejsce zajęli:

klasy pierwsze:

I a – Michał Mnich

I b –Pola Szklarczyk

I c – Ksawery Jaszczak

I d - Hanna Styrna

klasy drugie:

II a – Jan Sikora

II b - Kacper Synowski

II c -Tomasz Piotrowski

klasy trzecie:

III a - Iga Kuklis

III b – Zofia Gołowkin

III c – Anna  Żabińska

III d - Michał Kwiatkowski

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!

Wychowawcy klas I-III

• Bądź dzieckiem jak najdłużej.

Jak dziecko baw się, śmiej.

I kochaj tak jak dziecko,

I serce dziecka zawsze miej!

Nie było co prawda Dnia Sportu, nie było spotkania wszystkich dzieci, ale na pewno było bardzo radośnie i wesoło. Dziś w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka Samorząd Szkolny poczęstował wszystkich uczniów słodkościami. Skrócone lekcje były natomiast rekompensatą za brak innych atrakcji związanych z ograniczeniami covidowymi. Zajęcia były przeprowadzone w formie różnych zabaw, a dzieci przekonały się, że można się uczyć bawiąc.Wszystkim Dzieciom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta.