• Godziny dostępności nauczycieli w szkole

        • Lp.

          Nauczyciel

          Termin

          Sala

          1

          B.Laskowska - dyrektor

          poniedziałek 14.00-15.00

          1

          2

          M.Kędzierska - wicedyrektor

          środa 14.00-15.00

          4

          3

          V.Hasek - wicedyrektor

          środa 14.00-15.00

          46

          4

          J.Adamska-Litwińska

          poniedziałek 14.30-15.30

          73

          5

          A.Apostoł-Anniuk

          poniedziałek 14.30-15.30

          16

          6

          A.Banach

          środa 14.30-15.30        43

          7

          J.Belka

          czwartek 14.00-15.00

          biblioteka

          8

          A.Berlińska

          poniedziałek 15.45-16.45

          51

          9

          D.Boroń

          wtorek 13.45-14.45

          41

          10

          K.Chojecka

          poniedziałek 15.30-16.30

          świetlica

          11

          J.Florian

          wtorek 13.45-14.45

          2 Bartek

          12

          M.Gabryelska

          środa 15.00-16.00

          świetlica

          13

          K.Grodowski

          poniedziałek 15.20-16.20

           

          14

          B.Gut

          środa 13.45-14.45

          20

          15

          E.Haitner

          środa 13.45-14.45

          45

          16

          I.Isańska

          środa 14.30-15.30

          35

          17

          B.Janiczek

          środa 13.45-14.45

          25

          18

          V.Jekiełek

          środa 14.30-15.30

          41

          19

          M.Kapłon

          środa 13.45-14.45

          24

          20

          K.Karbowiak

          poniedziałek 14.30-15.30

          43

          21

          B.Kęska

          wtorek 13.45-14.45

          48A

          22

          E.Klimkowska

          środa 14.30-15.30

          42

          23

          M.Kłomnicka-Mierniczak

          wtorek 14.35-15.35

          16

          24

          A.Korzekwa

          środa 13.45-14.45

          43

          25

          A.Koselska-Stramek

          środa 15.20-16.20

          obiekt sport.

          26

          I.Kozakow

          wtorek 13.45-14.45

          6

          27

          J.Kozioł

          wtorek 14.30-15.30

          obiekt sport.

          28

          B.Kurylak

          poniedziałek 13.45-14.45

          59

          29

          M.Kuś

          poniedziałek 13.45-14.45

          3

          30

          M.Kwak

          wtorek 14.30-15.30

          obiekt sport.

          31

          D.Ligęza

          wtorek 14.30-15.30

          60

          32

          A.Lis

          poniedziałek  15.20-16.20

          obiekt sport.

          33

          U.Łożyńska

          poniedziałek 15.30-16.30

          świetlica

          34

          J.Łuczak

          wtorek  14.35-15.35 (pierwszy i trzeci wtorek

          w danym miesiącu)

          pok. naucz.

          35

          U.Magda

          czwartek 13.45-14.45

          pok. naucz.

          36

          L.Manikowska

          poniedziałek 15.00-16.00

          świetlica

          37

          E.Marcinkowska

          poniedziałek 14.30-15.30

          44

          38

          A.Mikuła

          poniedziałek 14.00-15.00

          biblioteka

          39

          A.Ostrowska

          środa 13.45-14.45

          70

          40

          M.Pękała

          wtorek 14.30-15.30

          48B

          41

          A.Pieczonka

          wtorek 13.45-14.45

          11

          42

          P.Polczyk

          poniedziałek 15.20-16.20
          (pierwszy i trzeci poniedziałek w danym miesiącu)

          34

          43

          K.Podgórski

          poniedziałek 15.20-16.20

          obiekt sport.

          44

          M.Rabiega

          poniedziałek 13.45-14.45

          25

          45

          K.Radota

          środa 14.15-15.15

          30

          46

          R.Sachs

          poniedziałek 13.45-14.45

          pok. naucz.

          47

          J.Schienke

          czwartek 13.45-14.45

          23

          48

          E.Skotarczak

          środa 13.45-14.45

          34

          49

          R.Skupień

          wtorek 14.30-15.30

          obiekt sport.

          50

          E.Skwarcan

          piątek 13.45-14.45

          59

          51

          E.Spas

          wtorek 13.45-14.45

          4 Bartek

          52

          K.Stasiak

          wtorek 13.45-14.45

          pok. naucz.

          53

          I.Subczyńska

          środa 14.30-15.30

          15

          54

          J.Szumska

          czwartek 14.30-15.30

          61

          55

          J.Walerowicz

          poniedziałek 13.45-14.45

          63

          56

          V.Wcisło

          poniedziałek 15.00-16.00

          świetlica

          57

          I.Wierzbicka

          wtorek 15.25-16.25

          52

          58

          A.Wilczyńska

          piątek 13.45-14.45

          1

          59

          M.Wojewodzic

          poniedziałek 15.20-16.20

          71

          60

          M.Wojtusiak

          piątek 13.45-14.45

          czytelnia

          61

          M.Zalewska

          poniedziałek 13.45-14.45

          56

          62

          A.Zdanowska

          wtorek 13.45-14.45

          72

          63

          B.Zegarłowska

          poniedziałek 15.30-16.30
          (pierwszy i trzeci poniedziałek w danym miesiącu)

          pok. naucz.