• Witamy na stronie CZWÓRKI
          • ZOSTAŃCIE Z NAMI

26.11.2021

Uczniowie klas 8 biorący udział w programie ZOSTAŃCIE Z NAMI - MIASTO I POWIAT ŚWIDNICA w czwartek wzięli udział w warsztatach doradczych. Poprowadziła je pani Marzena Rybka z Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy. Tematem spotkania była "Samowiedza i test osobowości".

Dziękujemy za kreatywnie spędzony czas.

• Wycieczka

24.11.2021

24.11.2021 r. klasa 8a wzięła udział w zajęciach edukacyjnych w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie. Młodzież zobaczyła wystawę interaktywną. Podczas zwiedzania obejrzała kolekcję skał i minerałów, zajrzała do wnętrza wulkanu, obejrzała film o erupcji wulkanu oraz model gejzeru, który w równych odstępach czasu wystrzeliwał wodę. Uczniowie samodzielnie wywołali powódź, na platformie symulacyjnej doświadczyli trzęsienia ziemi, a także zapoznali się z najważniejszymi atrakcjami geoturystycznymi Pogórza Kaczawskiego. Następnie udali się do laboratorium, gdzie wykonali szereg doświadczeń, których tematem przewodnim był ogień. Młodzież aktywnie uczestniczyła w zajęciach, żywo reagowała na niespodziewane efekty doświadczeń i symulacji.

• Marzycielska Poczta

24.11.2021

Uczniowie klas 1a i 3c wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Marzycielska Poczta, której celem jest pisanie listów do ciężko chorych dzieci. Własnoręcznie wykonane kartki zostały wysłane do Natalki z Morąga :)

• Mikołaj

23.11.2021

W dniu 23 XI 21 roku uczniowie klasy 2a i 2b wraz z opiekunami poczuli atmosferę świąteczną spotykając się na warsztatach z Mikołajem i elfami. Dzieci lukrowały pierniki, malowały bombki oraz świetnie się bawiły przy dźwiękach mikołajkowych piosenek.

• Kółko regionalne

19.11.2021

Dzisiaj dzieci z kółka regionalnego ruszyły na podbój Parku Młodzieżowego, gdzie można spotkać wiele ciekawych okazów przyrodniczych. Z materiału przyrodniczego robiły wspaniałe kompozycje plastyczne. Mimo pochmurnej pogody było wspaniale.

• Superkoderzy
      • Niedziela28.11.2021