• Witamy na stronie CZWÓRKI
     • Podium w konkursie

      06.12.2023

      Dnia 4 grudnia 2023 r. w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Świdnicy odbył się II etap konkursu Wiedza o Rzemiośle. Zakwalifikowali się do niego:

      Kacper Jek

      Oliwia Nowak

      Damian Zarzycki

      To wyjątkowe wydarzenie miało na celu wyłonienie trzech najlepszych uczniów ze zgłoszonych do konkursu szkół podstawowych, którzy w pierwszym etapie wykazali się największą wiedzą o zawodach rzemieślniczych.

     • Mikołajki w szkole

      06.12.2023

      Już od samego rana w naszej szkole panowała wyjątkowa atmosfera, było słychać świąteczne piosenki i dzwoneczki sań. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały uroczego gościa. Święty Mikołaj zjawił się niespodziewanie z workiem pełnym słodkości.

      Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów.

     • Bądź Jomo! Klikaj z głową!

      06.12.2023

      Media społecznościowe zmuszają nas do polubienia, oceny, komentarzy. Dla niektórych kilkanaście minut bez sprawdzenia, co dzieje się w social mediach to wieczność. To zjawisko ma swoją nazwę – FOMO (z ang. Fear Of Missing Out).

      Mimo ogromu zalet, socjal media mają też wady: oczernianie znajomych, publikowanie wulgarnych, ośmieszających treści i fotografii, kradzieże danych…

     • Spotkanie z Mikołajem

      06.12.2023

      Uczniowie klasy 2a i 2b wybrali się na spotkanie ze św. Mikołajem do magicznego i baśniowego Zamku Książ. Niezwykłe komnaty, cudowna świąteczna dekoracja, a do tego fascynujące opowieści i słodkie upominki sprawiły, że to był wyjątkowy dzień.

     • W poszukiwaniu Mikołaja

      04.12.2023

      Choć do mikołajek jeszcze 2 dni, już dziś 4. grudnia klasy 1c i 2c szukały Świętego Mikołaja w komnatach Zamku Książ. Świąteczna atmosfera i przepiękne dekoracje sprawiły, że czuliśmy się jak w bajce. To był wspaniale spędzony czas!

   • Superkoderzy