• Dekoracje świąteczne Czwórkowiczów

     • Uczniowie naszej szkoły, zamiast lekcji techniki, przygotowują w domach dekoracje świąteczne. Klasy IV, V i VI, nie próżnują - takie cuda wykonują!

      Małgorzata Zalewska

     • Życzenia od kl. I b

     • Na Wielkanoc życzymy wszystkim pogody ducha, radości i zdrowia. Niech te zajączki, wykonane przez nas z odrysowanej dłoni, będą symbolem składanych życzeń, uścisku ręki i uśmiechu, w tych trudnych dla nas dniach.

      Uczniowie kl. I b z wychowawcą

     • Klasa I c

     • Uczniowie klasy 1c  pracują i wszystkie zadania pięknie wykonują.

      Za szkołą  bardzo  już się stęsknili i z miłą chęcią, by do niej wrócili.

      Cierpliwie wszyscy czekają, aż znowu się spotkają🙂

      Przesyłają uśmiechy radosne, by o smutkach zapomnieć, choć troszkę.

     • Młodzi artyści z Czwórki

     • Przyszła do nas wiosna radosna, nadchodzą również Święta Wielkanocne. Nasi zdolni CZWÓRKOWICZE, wykonali piękne prace. Wybraliśmy kilkanaście spośród wielu, lecz pragniemy podziękować wszystkim dzieciom za kreatywność i zaangażowanie. Życzę wszystkim Zdrowych, Spokojnych Świąt

      Urszula Łożyńska

     • Klasa II b pracuje i bawi się w domu

     • Jak widać uczniowie kl. II b  się nie nudzą. Poza odrabianiem lekcji aktywnie spędzają czas wolny. Przygotowują pyszne deserki i naleśniki, dużo czytają, zajmują się swoimi kwiatuszkami- kaktusikami. Pomimo zajęć i atrakcji bardzo tęsknią za Panią, koleżankami i kolegami.

     • Uczniowie klasy 3b

     • Ola robi sama według opisu wielkanocną palmę.

      Michał  sam odrabia lekcje i uczy się w domu.

     • Do Rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego

     • Drodzy Rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego.

        Przed nami kolejny tydzień nauki przez zabawę on-line. W tym wyjątkowym dla wszystkich czasie związanym z nadchodzącymi świętami, zachęcamy Was-Rodziców do zaangażowania swoich Pociech w prace przedświąteczne. Mali Pomocnicy z pewnością znakomicie wywiążą się z obowiązku posprzątania swojego pokoju, pomocy tacie w drobnych pracach gospodarczych, czy też mamie w przygotowaniu pyszności na świąteczny stół. 

        Gdy wspólny czas przygotowań będzie już zakończony proponujemy wykonanie "Rodzinnej mapy marzeń". To kolaż ze zdjęć wyciętych z gazet lub narysowanych, dotyczących realizacji marzeń. Potrzebny będzie spory arkusz papieru, mazaki lub kredki, kolorowe magazyny, zdjęcia. Rysujemy lub wycinamy z pism zdjęcia symbolizujące nasze marzenia z różnych dziedzin np. rodzina, czas wolny, podróże, zainteresowania. Naklejamy je na kartkę, umieszczamy w widocznym dla wszystkich miejscu, i od tego momentu, w miarę możliwości staramy się realizować te marzenia. Tego z całego serca wszystkim Państwu życzymy!

       

     • Informacja dla rodziców oddziału przedszkolnego

     • Drodzy Rodzice!

         Przed nami kolejny tydzień nauki-zabawy on-line. Na Wasze skrzynki e-mile trafiły karty pracy dla dzieci. Prosimy o ich wydrukowanie i realizację. Jeśli natraficie na jakikolwiek problem, prosimy o telefoniczny kontakt z wychowawczynią klasy. 

         Zachęcamy Was do dokumentowania działań samodzielnych dziecka lub wspólnych z Nim zabaw w formie np. port folio. Z takim materiałem dzieci wrócą do szkoły i opowiedzą o swoich przeżyciach i sukcesach. 

         Proponujemy również skorzystanie z materiałów oferowanych przez Wydawnictwo Nowa Era. Każdy rodzic za pośrednictwem Messengera może otrzymać darmowy kod do pobrania portalu BALON BLUM. To gry edukacyjne, które w ciekawy sposób rozwijają koordynację oko-ręka, sprawność manualną, logiczne myślenie oraz percepcję wzrokowo-słuchową. Szczegóły na   http://nowaeradlaprzedszkola.pl/

        Drodzy Rodzice! Stały rytm dnia, szczególnie dla tych najmłodszych, jest bardzo potrzebny! Daje Im poczucie bezpieczeństwa, uczy systematyczności, a wspólne planowanie dnia kształtuje odpowiedzialność i poczucie sprawstwa z " dobrze wykonanej roboty" ;))

          Pozdrawiamy i życzymy spokoju!

     • Zapisy do Oddziału przedszkolnego

     • W związku z naborem dzieci do Oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/21 przypominamy, że do dnia 15 maja 2020 roku trwa postępowanie uzupełniające.

      W tym terminie można jeszcze zapisać dzieci do kl "O".

      Prosimy dokumenty rekrutacyjne przesyłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sp4swidnica.pl

     • Przez zabawę praca w domu - informacja dla rodziców uczniów zerówki

     • Drodzy rodzice!
      W związku z epidemią, zachęcamy rodziców Naszych Zerówkowiczów do ciekawej formy spędzania czasu wspólnie z dzieckiem. W trosce o Ich rozwój chcemy wspierać, szukać rozwiązań i wskazywać drogi postępowania. Dzieci sześcioletnie najlepiej uczą się poprzez zabawę. Dlatego zachęcamy do korzystania z propozycji materiałów, które będziemy zamieszczać na stronie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że dzięki nim wspólnie z dzieckiem, znajdziecie się Państwo w świecie zabawy i zapomnicie, choć na chwilę, o globalnym problemie. Życzymy pięknych chwil!

      Proponowane strony:
       

      http://www.eduzabawy.com
       

      http://www.opiekun.pl
       

      http://www.bajkowisko.pl
       

      http://www.pisupisu.pl