• Klasowe spotkania wigilijne

• Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Tradycją naszej szkoły są radosne spotkania przy wigilijnym stole. Wspólnie spędzony czas, kolędowanie i dzielenie się opłatkiem wprowadziły nas w wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę nadchodzących świąt.

Wszystkim rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji.

• Świąteczne warsztaty

• Klasa 3c była dzisiaj na warsztatach świątecznych w Jaworzynie Śląskiej. Było słodko, miło i wesoło. Uczniowie przypomnieli sobie świąteczne zwyczaje, sami wykonali czekoladową gwiazdę, witraże i ozdoby na choinkę. Miło spędzili czas na wspólnej, wesołej zabawie.

• Konkurs plastyczny TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE

• Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE został rozstrzygnięty.

I miejsce - Magdalena Fąfara z kasy 3a

II miejsce - Agata Biedroń z klasy 2c

III miejsce - Magdalena Szarota z klasy 1b

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

• Mistrz ortografii

• W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny dla uczniów klas III.

Mistrzami ortografii zostali:

Adam Jagodziński kl. 3a

Maja Jędrzejczyk kl. 3b

Zuzanna Łęcka kl. 3c

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! 🙂

• Spotkanie integracyjne

• We wtorek 19. grudnia w ramach przyjaźni polsko-ukraińskiej zostało zorganizowane spotkanie dla uczniów klas pierwszych, które miało charakter informacyjno-edukacyjny. Wspólne rozmowy, śpiewanie kolęd w języku polskim i ukraińskim miało za zadanie podtrzymać oraz wzmocnić więzi między naszymi krajami. To świetny sposób na integrację grup świetlicowych.

• GOjump Park Trampolin

• Klasy 4a, 4c i 7a były w miejscu pełnym radości i energii, gdzie skoki stają się sztuką, a grawitacja przestaje istnieć. Wśród pulsującej muzyki i śmiechu dzieci eksplorowały różnorodne trampoliny, wykonywały skoki i akrobacje, czując wiatr we włosach i uśmiech na twarzy. GOjump Park Trampolin we Wrocławiu to była niesamowita przygoda!

• Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o AIDS/ HIV

• W siedzibie PCK w Świdnicy odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o AIDS/ HIV. Spośród 18 uczestników z 6 świdnickich szkół podstawowych uczeń naszej szkoły zajął I miejsce, a dwie uczennice z kl. 6b i 7b wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Gratulacje!