• Wyprawka pierwszoklasisty

• zeszyty: 16-kartkowy w linię i 16-kartkowy w kratkę

W piórniku:

• dwa ołówki (HB lub 2B, mogą być grubsze, trójkątne)
            • gumka do ścierania
            • zamykana temperówka
            • klej w sztyfcie
            • kredki ołówkowe miękkie
            • kredki świecowe najlepiej Bambino
            • nożyczki
            • linijka
            • flamastry lub cienkopisy (4 kolory)

Rzeczy z wyprawki pierwszoklasisty, które będą zostawiane w szkole. Są to:

• blok rysunkowy w formacie A4 - biały i kolorowy
            • blok techniczny w formacie A4 - biały i kolorowy
            • farby plakatowe - 12 kolorów
            • farby akwarelowe - 12 kolorów
            • pędzle (3 sztuki różnej grubości)
            • pojemnik na wodę (najlepiej taki z zakryciem)
            • pastele olejne
            • plastelina - 12 kolorów
            • kredki świecowe najlepiej Bambino
            • papier kolorowy mały i duży
            • krepina - kilka kolorów (jakie kolory poda nauczyciel na pierwszym zebraniu we wrześniu)
            • teczka na gumkę (do przechowywania prac)

Na zajęcia wychowania fizycznego:

• worek z butami sportowymi (tenisówki, adidasy, trampki)
            • koszulka z krótkim rękawem biała
            • spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe
          • PODRĘCZNIKI DO RELIGII W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

• Uczniowie uczęszczający na religię zaopatrują się w podręczniki we własnym zakresie:

Poznaję Boży świat

Autorzy ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, J. Snopek Wydawnictwo JEDNOŚĆ Kielce

Odkrywam królestwo Boże

ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak Wydawnictwo JEDNOŚĆ Kielce

Przyjmujemy Pana Jezusa

red. W. Kubik SJ Wydawnictwo WAM Kraków

Zaproszeni przez Boga

Obdarowani przez Boga

Przemienieni przez Boga

Jezus uczy i zbawia

Jezus działa i zbawia

red. Z. Marek SJ Wydawnictwo WAM Kraków

• Stypendium za wyniki w nauce

• Stypendia za wyniki w nauce dla uczniów klas IV-VIII wypłacane będą w dniach 30 czerwca - 2 lipca 2021 r. oraz od 2 sierpnia w godz. 8:30 - 13:30 w pokoju nr 50 na II piętrze. Do odbioru stypendium upoważnieni są rodzice lub prawni opiekunowie ucznia.

• Lato, lato ... i wakacje!

• Lato, lato, lato czeka…!!!
            Cześć to ja, Wasza „Czwórka”!
            Już za moment wakacje! Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka.
            Wypoczywajcie bezpiecznie! Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i każdej przeżytej przygody. Leniuchujcie na złocistych plażach, w górach, na jeziorami, na podwórkach.
            Absolwentom życzę, byście dostali się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej, a nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły udanego urlopu.
            Do zobaczenia we wrześniu! Pa!

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

• Po wytężonej pracy nadszedł oczekiwany czas odpoczynku. W dniu dzisiejszym odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego. Świadectwa, wyróżnienia i nagrody odebrali uczniowie klas trzecich. Był to moment niezwykle wzruszający.

Życzymy wszystkim naszym wychowankom, rodzicom i nauczycielom bezpiecznych wakacji, do zobaczenia we wrześniu!

• Pożegnanie klas 8

• „Ostatni raz z moją klasą…” – te słowa dziś są jak najbardziej aktualne. W czwartkowe popołudnie w Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się pożegnanie klas 8.  Rozpoczęło się ono przemówieniem pani dyrektor, Beaty Laskowskiej. Na ten wyjątkowy dzień każda z klas ósmych przygotowała prezentację multimedialną. Uczniowie podziękowali paniom dyrektor, wychowawcom oraz nauczycielom ich uczącym za trud włożony w ich edukację i wychowanie.

Uczniów kończących naukę w Szkole Podstawowej nr 4 pożegnali także ich młodsi koledzy, a szkolny chór specjalnie dla nich zaśpiewał piosenkę. Głos zabrali również wychowawcy klas.

Dzień ten był okazją do wyróżnienia niektórych uczniów, którzy otrzymali nagrody w następujących kategoriach:

Najlepszy Absolwent:  Oskar Polański

Prymus Szkoły:

Agnieszka Poradzisz

Oskar Polański

Jakub Król

Karolina Partyczna

Jacek Jeżewski

Sportowiec Roku:

Karolina Mus

Stanisław Dzięcielski.

Pożegnanie klas 8 to zawsze dzień pełen wzruszeń, wspomnień- tak też było tym razem.

• Wręczenie nagród Primus Inter Pares

• Oskar Polański to nasz najlepszy absolwent w roku szkolnym 2020/2021. Uzyskał też najwyższą średnią w mieście: 6,0!

Oskar rozwijaj skrzydła! Jesteśmy z Ciebie dumni!

• Mile spędzamy czas

• Choć wakacje tuż, tuż, a podręczniki już odpoczywają na półkach w bibliotece, to w naszej szkole nie ma nudy. Dzisiaj uczniowie klasy 3b wybrali się na lody oraz pobliski plac zabaw.Był to miło spędzony czas.

• Bezpieczne wakacje

• Klasa 3d miała spotkanie z p. Olą Berlińską.  Podczas zajęć utrwalone zostały zasady bezpiecznego korzystania z wakacyjnych przyjemności. Na zakończenie tej lekcji nasi trzecioklasiści ćwiczyli techniki oddechu relaksacyjnego. Wszystkim dzieciom to spotkanie bardzo się podobało, bo miło jest zdobywać wiedzę podczas zabawy.