• Dzień Taty

• Ze wszystkich kwiatów świata

Chciałabym zerwać słońce

I dać je potem tobie złociste i gorące.

Słoneczko jest daleko

Ale się nie martw tato

Narysowałem drugie, jest prawie takie samo.

Teraz cię wycałuję, jak mogę najgoręcej

Bo tak cię kocham bardzo,

Że już nie można więcej.

23 czerwca to Dzień Taty. Dzieci stwierdziły, że to święto to wspaniała okazja do tego, aby pokazać tacie, jak wiele dla nich znaczy oraz odwdzięczyć się za codzienne wsparcie i miłość. Nasi uczniowie własnoręcznie przygotowali piękne laurki i zapisali życzenia dla swoich tatusiów.

Uczniowie SP4

• Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

• KLASY I-II
            piątek 25 czerwca 2021 r. godz. 9.00 sale lekcyjne

KLASY III - piątek 25 czerwca 2021 r. sala gimnastyczna
            kl. III a - godz. 9.00
            kl. III b - - godz. 9.30
            kl. III c - godz. 10.00
            kl. III d - godz. 10.30

KLASY IV-V
            piątek 25 czerwca 2021 r. godz. 9.30 sale lekcyjne

KLASY VI-VII
            piątek 25 czerwca 2021 r. godz. 10.00 sale lekcyjne

KLASY VIII - czwartek 24 czerwca 2021 r. sala gimnastyczna
            kl. VIII a - godz. 15.30
            kl. VIII b - godz. 16.00
            kl. VIII c - godz. 16.30
            kl. VIII s - godz. 17.00
            Rozdanie świadectw - piątek 25.06.2021r. godz. 9.00 sale lekcyjne

• Głosowanie trwa! Bądź z nami!

• Jeśli bacznie obserwujecieakcję Podwórko NIVEA, to dobrze wiecie, że głosowanie na lokalizacje nabrało już tempa.

Nie zostawajmy w tyle! Już mamy 8 miejsce!

Zagłosujcie na Świdnicę!

Przy SP4 może powstać Nasze Wspólne Podwórko Nivea

Nie zostawajcie więc w tyle. Zagłosujcie na wybraną przez siebie lokalizację, w której wkrótce może powstać

Nasze Podwórko NIVEA.

Głosujemy!  - do 15 lipca 2021r.

Wygrywamy! – 15 lipca 2021r.

• Wyróżnione przez MDK

• Uczennice klasy 3b, Zosia Gołowkin i Nadia Pieczonka, zostały wyróżnione specjalnym podziękowaniem Młodzieżowego Ośrodka Kultury w Świdnicy za swoje szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021. Dziewczynki brały udział w różnych konkursach, akcjach oraz występach MDK na imprezach miejskich i rejonowych. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie szkoły.

• Wycieczka do parku

• Uczniowie klasy 2b i 2c wykorzystali piękną pogodę i udali się na wycieczkę do parku i na lody.  Podczas wyjścia panowała miła i przyjazna atmosfera.

• Piknik w plenerze

• W przededniu nadchodzącego lata uczniowie klas IA i IB wyruszyli w plener, by blisko natury spędzić aktywnie czas. Wspólne gry i zabawy ruchowe integrowały zespoły klasowe oraz przyniosły dzieciom wiele radości i miłych wrażeń.

Wychowawcy klas

• Konkurs języka polskiego kl. I-III

• Kolejny tydzień we wszystkich klasach młodszych upływał na Konkursach Wiedzy o Języku Polskim. Nasi uczniowie mieli możliwość odkrywania oraz rozwijania talentów czytelniczych, literackich, gramatycznych i ortograficznych. Okazało się, że dzieci bardzo dobrze poradziły sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami! Wielkie brawa dla wszystkich uczniów biorących udział w klasowych turniejach wiedzy!
            Dyplomy za uzyskanie najlepszych wyników  otrzymali:
            klasy pierwsze:
            I a – Dawid Drozd
            I b – Oliwia Plejewska
            I c – Hania  Bosy
            I d – Natalia Maceluch
            klasy drugie:
            II a – Aleksandra Dyrda
            II b - Kacper Synowski.
            II c – Tomasz Antoniuk
            klasy trzecie:
            III a - Julia Knetig- Soerensen.
            III b - Michał Styrna
            III c- Natasza Mikuś
            III d - Bartosz Szel

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wychowawcy klas I -III

• Wycieczka do ZOO

• ZOO nigdy się nie znudzi i jest odpowiednie na każdą pogodę oraz porę roku. Dziś wybrali się do niego uczniowie klas 4a i 4c. Dzieci były zachwycone zwłaszcza Afrykarium, ale też duże zainteresowanie wzbudził pawilon z gadami. Wycieczka alejkami wrocławskiego ZOO była dla uczniów okazją do zobaczenia na żywo różnych gatunków zwierząt. Pozwoliła też na wspólną integrację dzieci. Cieszyła tym bardziej, że była to pierwsza wycieczka po długim czasie różnych ograniczeń związanych z pandemią.

Uczniowie świetnie się bawili. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu.

• Wycieczka

• Klasa 3c spędziła dzisiejszy dzień na zwiedzaniu starego młyna. Młyn w Siedlimowicach jest najstarszym działającym młynem na Dolnym Śląsku. Produkuje mąkę, otręby oraz kasze z mąki pszennej i żytniej. Uczniowie poznali cykl produkcji, zabytkowe maszyny, pracę młynarza. Dowiedzieli się, jakie produkty mączne są korzystne dla zdrowia. Sami przygotowali i upiekli podpłomyki. Spróbowali również chleba upieczonego przez gospodarzy. Potem miło spędzali czas przy grillu, na wspólnych zabawach. Zainteresowali się też obecnymi tam zwierzętami gospodarskimi. Na zakończenie odbyło się poszukiwanie ukrytych słodyczy. Wszystkim odpisywał dobry humor, a czas jak zwykle biegł za szybko. Młyn w Siedlimowicach to bardzo miłe miejsce, zachęcamy wszystkich do jego odwiedzenia.

A. Kopacka