• Rok szkolny 2021/2022 rozpoczęty!

• Po dwóch miesiącach wakacyjnego odpoczynku nadszedł czas powrotu do szkoły. Dzień ten szczególnie był ważny dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli nowy etap nauki. Spotkali się oni najpierw na sali gimnastycznej, gdzie zostali powitani przez panią dyrektor Beatę Laskowską oraz panie wicedyrektor: Małgorzatę Kędzierską i Agnieszkę Kiebułę. Nastepnie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.
            Pozostali uczniowie również spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, którzy przekazali im ważne informacje związane z rozpoczęciem nauki w kolejnej klasie.
            Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy samych dobrych ocen, motywacji i zapału do nauki.

• Szczepienia uczniów

• List Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, pedagogów, rodziców w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia  TUTAJ