• Podziękowania dla rodziców

• Z całego serca ❤️ dziękujemy rodzicom za pomoc okazaną nowym uczniom z Ukrainy. Przekazane przez Państwa materiały szkolne ułatwiły dzieciom rozpoczęcie nauki w naszej szkole ❤️❤️❤️

• Dzień Pszczoły

• Dnia 30 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pszczoły. Uczniowie dowiedzieli się, jak ważne są pszczoły dla naszego życia.Dlatego wiele osób przebrało się za te piękne i pożyteczne owady. Klasy starsze na lekcji plastyki wykonały pszczółki, które otrzymali pierwszoklasiści. Przez cały dzień świetnie się bawiliśmy. Pamiętajmy-pszczoły są pożyteczne i należy je chronić.

Organizatorzy: Samorząd uczniowski i p. Edyta Szkudlarek-Moor

• Dziękujemy!

• Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy składają serdeczne podziękowania Pani Annie Czerniak oraz pracownikom Urzędu Skarbowego w Świdnicy za wsparcie i bezinteresowną pomoc okazaną naszym nowym uczniom z Ukrainy. Ofiarowane  przez Panią artykuły szkolne i sportowe ułatwią  im rozpoczęcie nauki w nowej szkole i rzeczywistości. Doceniając Pani wielkie zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym, pragniemy wyrazić słowa uznania, a w darze składamy uśmiechy płynące z serc naszych, naszych nowych uczniów i ich rodziców. Dziękujemy bardzo!!!

• Podziękowania

• Życie nabiera sensu, gdy umiemy cieszyć się nim i czynimy je piękniejszym dla drugiego człowieka.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy składają serdeczne podziękowania Panu Rafałowi Żurakowskiemu Prezesowi Zakładu Oczyszczania Miasta za wsparcie i bezinteresowną pomoc okazaną naszym nowym uczniom z Ukrainy. Ofiarowane przez Pana w pełni wyposażone plecaki ułatwią  im rozpoczęcie nauki w nowej szkole i rzeczywistości. Doceniając Pana wielkie zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym, pragniemy wyrazić słowa uznania, a w darze składamy uśmiechy płynące z  serc naszych, naszych nowych uczniów i ich rodziców. Dziękujemy bardzo!!!

• Warsztaty wielkanocne

• 29 marca klasy 2a i 2b wzięły udział w warsztatach świątecznych. Dzieci miały mnóstwo atrakcji, m.in. dekorowanie mazurków, ozdabianie torby na prezenty, malowanie pisanek. Działania plastyczno- techniczne przeplatane były z zajęciami ruchowymi ze śpiewem i niespodziankami. Wszyscy uczniowie wrócili z prezentami i dobrymi humorami

• Język polski dla rodziców

• Основи польської мови для українських батьків, діти яких навчаються у польських школах