• Sukces naszych uczniów w tenisie stołowym

• W dniu 3 kwietnia 2022r. dwoje uczniów Szkoły Podstawowej nr 4, bracia Wojciech Drozd z klasy 6a oraz Dawid Drozd z klasy 2a, zajęło 9. miejsce podczas Drużynowych Mistrzostw Tenisa Stołowego Województwa Dolnośląskiego rozgrywanych w Brzegu Dolnym. Warte zaznaczenia jest, iż chłopcy przegrali tylko jeden pojedynek z późniejszymi zwycięzcami turnieju. Gratulujemy!

• Dzień Autyzmu

• 2 kwietnia obchodzony był Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Nasi uczniowie uczcili ten dzień, ubierając różne części garderoby w kolorze niebieskim. Wszystkim dzieciom wspierającym Dzień Świadomości Autyzmu serdecznie dziękujemy!

• Mamy to - Wesoła Czwórka znów na szczycie!

• 1 kwietnia zespół „Wesoła Czwórka” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy prowadzony przez Małgorzatę Zalewską, zdobył najwyższą nagrodę GRAND PRIX na XVIII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Przebój z jajem” . Zespół w składzie: Zuzia Barszczewska, Ola Biros, Amelia Chlastawa, Wiktoria Bilańska, Zuzia Guzik, Maja Barszczewska, Igor Łabuda, Wojtek Drozd zaśpiewał piosenkę „Słodycze”-zespołu Golec uOrkiestra. Uczniowie na wysokim poziomie, w trzygłosie zaprezentowali na scenie radosny śpiew oraz wyjątkowy ruch sceniczny. Swoim występem zaczarowali publiczność oraz jury. BRAWO!!!

• Dzień kreatywnego plecaka

• Choć za oknem zimowa aura, w naszej szkole było dziś radośnie i słonecznie. To wszystko za sprawą Dnia Kreatywnego Plecaka. Nasi uczniowie okazali się prawdziwymi mistrzami w wymyślaniu alternatywy dla plecaków. Przynieśli książki w garnkach, workach, koszykach, skrzynkach na narzędzia czy kosmetyki, wózkach dla lalek, siatkach na motyle, a nawet suszarkach na pranie. I to nie jest żart na prima aprilis, zobaczcie sami!