• Henryk Sienkiewicz - nasz patron

• W dniu dzisiejszym rozstrzygnięto szkolny konkurs dla uczniów klas III " Henryk Sienkiewicz - nasz patron". Laureatami zostali:

I miejsce - Marcel Napart

II miejsce - Hubert Zapolski

III miejsce - Małgorzata Bugarewicz i Tomasz Piotrowski

Gratulujemy!

• Dzień Dziecka

• Dzień Dziecka w naszej szkole przebiegł dziś pod hasłem sportowej rywalizacji oraz dobrej zabawy. Po uroczystym pochodzie, wciągnięciu flagi na maszt i przywitaniu przez panią dyrektor przystąpiliśmy do zabawy. Uczniowie klas 1-3 razem ze swoimi wychowawczyniami bawili się w klasach oraz na szkolnym boisku: były tańce, konkursy, fotobudka, przeciąganie liny i słodki poczęstunek, za który dziękujemy pani Elżbiecie Masłowskiej i wszystkim mamom pomagającym w kawiarence.

Starsi uczniowie rywalizowali o Puchar Dyrektora Szkoły w siedmiu konkurencjach. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco na poszczególnych poziomach: klasa 4b, klasa 5s, klasa 6b, klasa 7c i klasa 8s.

W przerwie między poszczególnymi konkurencjami można było obejrzeć występ szkolnej drużyny cheerleaderek, zatańczyć belgijkę. Nie zabrakło także innej muzyki, przy której dzieci lubią się bawić. Na zakończenie obchodów Dnia Dziecka został rozegrany mecz w ringo: uczennice klasy 8 kontra nauczycielki. Zakończył się on wygraną dla dziewcząt. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!