• Witaj wiosno!

• Nasza klasa jest radosna,bo już wkrótce przyjdzie wiosna! Pierwszaki przywitały wiosnę ekologicznie i bardzo radośnie. Były wspólne zabawy, tańce, gry, konkursy. Każdy zespół klasowy wykonał wiosenną pracę plastyczną. To był kolorowy i wesoły dzień.

• Pierwszy Dzień Wiosny w klasach II

• Klasy drugie z radością powitały wiosnę.Śpiewaliśmy piosenki, robiliśmy plakaty, układaliśmy hasła i okrzyki. Zimę przegoniliśmy i teraz czekamy na słoneczną, ciepłą wiosnę!

Wychowawcy klas II

• Pierwszy Dzień Wiosny w klasach III

• W klasach trzecich było barwnie i wesoło. Wszyscy uczniowie  ubrali się bardzo kolorowo, aby przywitać Pierwszy Dzień Wiosny. Dzieci przygotowały gry, zabawy i konkursy.  Zajęcia spędzone w miłej atmosferze dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń!

Wychowawcy klas III

• Wiosna, ach to Ty...

• Pogoda za oknem pokazuje, że wiosna się spóźnia. Na przekór niesprzyjającej aurze uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 postanowili ją radośnie przywitać. 19 marca  wszyscy wzięli udział w wirtualnej zabawie zaproponowanej przez Samorząd Uczniowski. Dziś podczas lekcji było kolorowo i wesoło, a wszystko za sprawą wiosennych tapet, żółtych, zielonych oraz kwiecistych ubrań. Nie zabrakło także kwiatków we włosach i innych wiosennych symboli. Może w ten sposób uda się przywołać słońce i cieplejsze dni?

• Warsztaty z doradztwa zawodowego dla uczniów klas 8

• W czwartek 1.03.2021 odbyły się online kolejne warsztaty z doradztwa zawodowego dla uczniów klas 8 biorących udział w programie Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica. Gościem warsztatów była pani Agnieszka Dolińska z PUP w Świdnicy, która przedstawiła uczniom zawody deficytowe. Uczniowie dowiedzieli się również jak wygląda lokalny rynek pracy, gdzie można znaleźć zatrudnienie. Dziękujemy za spotkanie:)

Justyna Adamska-Litwińska

• Stołówka szkolna

• Stołówka szkolna jest czynna w godzinach 12.00-15.00. Obiady dwudaniowe wydawane są tylko na wynos. Cena – 7 zł dla ucznia, 10 zł dla dorosłych. Wejście na stołówkę boczne.

Serdecznie zapraszamy.

• Dzień Kobiet w klasach pierwszych

• Dzisiaj chłopcy z klas pierwszych nie zapomnieli o swoich koleżankach i paniach nauczycielkach. Były tradycyjne życzenia, własnoręcznie zrobione laurki i kwiaty. Nie zabrakło też męskich występów. To był miły dzień dla wszystkich.

Wychowawcy klas I

• Dzień Kobiet w klasach drugich

• W klasach drugich było dzisiaj kolorowo, gwarnie i uroczyście. Wszystkie Dziewczynki obchodziły swoje święto. Chłopcy nie zapomnieli o życzeniach, upominkach, uśmiechach. Ten dzień będziemy długo wspominać.