• Spotkanie z policjantem

• 1 kwietnia uczniowie klasy 1a i 1b uczestniczyli w spotkaniu z policjantem. W czasie rozmowy nasz gość zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci, omówił sposoby unikania lub pokonywania ich. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe. Na zakończenie lekcji wszyscy uczniowie otrzymali w prezencie piękny odblask. Dziękujemy za ciekawe spotkanie!

• Sukces naszych uczniów w tenisie stołowym

• W dniu 3 kwietnia 2022r. dwoje uczniów Szkoły Podstawowej nr 4, bracia Wojciech Drozd z klasy 6a oraz Dawid Drozd z klasy 2a, zajęło 9. miejsce podczas Drużynowych Mistrzostw Tenisa Stołowego Województwa Dolnośląskiego rozgrywanych w Brzegu Dolnym. Warte zaznaczenia jest, iż chłopcy przegrali tylko jeden pojedynek z późniejszymi zwycięzcami turnieju. Gratulujemy!

• Dzień Autyzmu

• 2 kwietnia obchodzony był Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Nasi uczniowie uczcili ten dzień, ubierając różne części garderoby w kolorze niebieskim. Wszystkim dzieciom wspierającym Dzień Świadomości Autyzmu serdecznie dziękujemy!

• Mamy to - Wesoła Czwórka znów na szczycie!

• 1 kwietnia zespół „Wesoła Czwórka” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy prowadzony przez Małgorzatę Zalewską, zdobył najwyższą nagrodę GRAND PRIX na XVIII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Przebój z jajem” . Zespół w składzie: Zuzia Barszczewska, Ola Biros, Amelia Chlastawa, Wiktoria Bilańska, Zuzia Guzik, Maja Barszczewska, Igor Łabuda, Wojtek Drozd zaśpiewał piosenkę „Słodycze”-zespołu Golec uOrkiestra. Uczniowie na wysokim poziomie, w trzygłosie zaprezentowali na scenie radosny śpiew oraz wyjątkowy ruch sceniczny. Swoim występem zaczarowali publiczność oraz jury. BRAWO!!!

• Dzień kreatywnego plecaka

• Choć za oknem zimowa aura, w naszej szkole było dziś radośnie i słonecznie. To wszystko za sprawą Dnia Kreatywnego Plecaka. Nasi uczniowie okazali się prawdziwymi mistrzami w wymyślaniu alternatywy dla plecaków. Przynieśli książki w garnkach, workach, koszykach, skrzynkach na narzędzia czy kosmetyki, wózkach dla lalek, siatkach na motyle, a nawet suszarkach na pranie. I to nie jest żart na prima aprilis, zobaczcie sami!

• Podziękowania dla rodziców

• Z całego serca ❤️ dziękujemy rodzicom za pomoc okazaną nowym uczniom z Ukrainy. Przekazane przez Państwa materiały szkolne ułatwiły dzieciom rozpoczęcie nauki w naszej szkole ❤️❤️❤️

• Dzień Pszczoły

• Dnia 30 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pszczoły. Uczniowie dowiedzieli się, jak ważne są pszczoły dla naszego życia.Dlatego wiele osób przebrało się za te piękne i pożyteczne owady. Klasy starsze na lekcji plastyki wykonały pszczółki, które otrzymali pierwszoklasiści. Przez cały dzień świetnie się bawiliśmy. Pamiętajmy-pszczoły są pożyteczne i należy je chronić.

Organizatorzy: Samorząd uczniowski i p. Edyta Szkudlarek-Moor

• Dziękujemy!

• Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy składają serdeczne podziękowania Pani Annie Czerniak oraz pracownikom Urzędu Skarbowego w Świdnicy za wsparcie i bezinteresowną pomoc okazaną naszym nowym uczniom z Ukrainy. Ofiarowane  przez Panią artykuły szkolne i sportowe ułatwią  im rozpoczęcie nauki w nowej szkole i rzeczywistości. Doceniając Pani wielkie zaangażowanie w niesieniu pomocy potrzebującym, pragniemy wyrazić słowa uznania, a w darze składamy uśmiechy płynące z serc naszych, naszych nowych uczniów i ich rodziców. Dziękujemy bardzo!!!