• Bezpieczny drugoklasista

• Przedstawiciele świdnickiej Policji odwiedzili uczniów klas II. Tematem spotkania było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz uwrażliwienie dzieci na zagrożenia, z jakimi mogą zetknąć się w drodze do szkoły.

• Akcja: Ratujemy i uczymy ratować!

• 9 września obchodziliśmy Światowy Dzień Pierwszej Pomocy. To wyjątkowe wydarzenie miało na celu podkreślenie znaczenia umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Dzięki tej inicjatywie uczniowie zdobyli cenne umiejętności oraz wiedzę, które mogą okazać się nieocenione w krytycznych sytuacjach związanych z zagrożeniem zdrowia i życia.

• Pierwszy tydzień pierwszaków za nami!

• Uczniowie zapoznali się ze swoimi wychowawcami oraz kolegami, poznali swoje sale lekcyjne, świetlicę, bibliotekę oraz salę gimnastyczną. Nie zabrakło również zajęć sportowych i świetnej zabawy na szkolnym placu zabaw. Był to niezwykły, niezapomniany tydzień dla dzieci. Życzymy im wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy!

• Gratulacje dla Leona!

• Z radością informujemy, że uczeń klasy 3a Leon Koszałka otrzymał specjalne wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Nowe przygody Jasia i Małgosi”, organizowanym przez Teatr Wielki w Łodzi. Leonowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 🏆🏆🏆

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy to zawsze wyjątkowy moment, pełen emocji i radości. 2 września uczniowie, rodzice oraz nauczyciele zebrali się na uroczystym apelu, aby powitać nowy rok pełen wyzwań i nauki. Pani dyrektor szkoły przywitała wszystkich zgromadzonych, życząc uczniom sukcesów w nauce, a nauczycielom satysfakcji z pracy. Po oficjalnej części, uczniowie udali się do swoich klas, gdzie mieli okazję poznać nowych kolegów i koleżanki oraz swoich wychowawców. To był dzień pełen uśmiechów, nowych znajomości i obietnicy wspaniałego roku szkolnego!