• Zabawy andrzejkowe

• Uczniowie klasy 4c przygotowali zabawy andrzejkowe dla dzieci z klasy 1b. Wróżby, zabawy, rymowanki i losy to świetna zabawa, ale jakże kreatywna i pełna radości.

• Mała książka wielki człowiek

• Klasy II a i II b uczestniczyły w ogólnopolskim projekcie pod hasłem: Mała książka wielki człowiek, który ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Zajęciom towarzyszyła radosna i twórcza atmosfera.

• Zimowo

• Korzystając z uroków zimy, uczniowie klasy 3c oddali się zimowemu szaleństwu. Lepili bałwany, odciskali aniołki, rzucali śnieżkami do celu. Na taki wf długo czekali. Było wesoło. Mróz nam nie straszny.

• W stołowego od małego

• 23.11. odbyły się warsztaty dla klas pierwszych i drugich pod hasłem "W stołowego od małego". Zajęcia realizowane były przez reprezentantów klubu "Radunia" Tąpadła. Najmłodsi mieli okazję sprawdzić swój czas reakcji, spróbować prostych zagrań tenisowych.

• W krainie Mikołaja

• Uczniowie klasy 1a i 1b zamienili  się dzisiaj w skrzaty, pomagając Mikołajowi i elfom w pakowaniu prezentów. Wspólna zabawa  z Mikołajem przysporzyła dzieciom  wiele radości.

• Dzień Pluszowego Misia

• Pluszowe misie to najlepsi przyjaciele wielu pokoleń dzieci. Można się do nich przytulić, powierzyć sekrety oraz zasnąć wtulając się w miękkie futerko. Uczniowie klas 1-3 przyszli dziś do szkoły ze swoimi przytulankami i opowiadali historie z nimi związane.

• Co to znaczy być dobrym kolegą?

• 24.11 w piątek, odbyło się w świetlicy spotkanie z naszą kochaną Panią Psycholog na temat: „Współpraca w zespole” oraz „Co to znaczy być dobrym kolegą”. Dzieci miały okazję przypomnieć sobie, na czym polega zgodna, koleżeńska współpraca oraz czym jest empatia.

• Wizyta w MBP

• Klasa 3c odwiedziła dzisiaj MBP. Uczniowie zapoznali się z bogatym księgozbiorem, uczyli się korzystać z katalogu. Wykazali się dużą wiedzą na temat ważności książek w życiu człowieka i ich szanowania. Na zakończenie wykonali piękne zakładki.

• Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

• 23 listopada w SP 315 odbył się międzyszkolny etap Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej pod hasłem "Pierwsza Pomoc na 315 %". Do pokonania było 6 stacji z różnymi sytuacjami wymagającymi udzielenia pierwszej pomocy. Trzyosobowa drużyna z SP 4 zajęła I miejsce!

Gratulacje! Brawo WY!