• Zbiórka słodyczy

•      Zakończyła się akcja zbiórki słodyczy do paczek świątecznych pod patronatem PCK w Świdnicy. Dziękujemy dobremu sercu uczniów i ich rodziców.

Opiekun akcji: M. Wojewodzic

• Konkurs

•     Uczniowie klas starszych wzięli udziału w konkursie fotograficznym pt. „Walory turystyczne, historyczne i przyrodnicze Świdnicy oraz powiatu świdnickiego”. Poniżej przedstawiamy prace konkursowe. Trzymamy kciuki za wyniki

• Akademia Dźwięku i Ciszy

•     Uczniowie klas 1a i 2a uczestniczyli dzisiaj w kolejnych muzycznych zajęciach. Pan Zbyszek tym razem zapoznał dzieci z instrumentami strunowymi, ich budową oraz sposobem działania. Uczniowie  mieli również możliwość zagrania własnej kompozycji.

Była to bardzo ciekawa i radosna lekcja muzyki. Dziękujemy 😊

• Ten magiczny czas

•      Uczniowie klas 1-3 świetlicy szkolnej brali udział w Ogólnopolskim konkursie "Ten magiczny czas". Za trud włożony w wykonanie pięknych prac uczestnicy zostali nagrodzeni słodkim upominkiem.

• Warsztaty świąteczne

•      Klasa 2b wykonywała świąteczne ozdoby. Tato Szymka przekazał w prezencie wszystkim uczniom drewniane ozdoby, które pięknie ozdabiali, tworząc przepełnione magią dekoracje. To było pełne radości kreatywne doświadczenie!

• Pasje naszych uczniów

•      Pasją Fabiana jest taekwondo, które wywodzi się z tradycyjnych koreańskich sztuk walki. Nasz kolega trenuje od 4 roku życia i od samego początku odnosi sukcesy. Dzisiaj Fabian prowadził zajęcia, w ramach których wtajemniczał nas w tajniki tej sztuki walki oraz prezentował zdobyte pasy i medale.

• iTeatr TVP w klasach I-III

•      Uczniowie klas młodszych obejrzeli dzisiaj spektakl pt. ,,Wielki Buzz Grow", który przygotował Teatr Pinokio w Łodzi. Przedstawienie pokazało dzieciom, jak budować poczucie własnej wartości i wewnętrznej siły.