• 1.12.2017

• Konkursie Piosenki Angielskiej Lets sing!

W dniu 1 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły, po raz drugi zmagali się w Konkursie Piosenki Angielskiej Lets sing!. Wszyscy uczestnicy wykazali się doskonałą znajomością tekstów piosenek i ich rewelacyjną interpretacją. Jury w składzie:  M. Klomnicka- Mierniczak, A. Zdanowska oraz  M.Zalewska wyłoniło zwycięzców: I miejsce Jagoda Jakubiec 6a, II miejsce   Klaudia Łaszcz 6c, III miejsce Oliwier Krawczyk  6b oraz przyznało wyróżnienia: Marek Angierman 5a, Hanna Kała 4c, Aleksandra Wojnowska 6b, Aleksandra Jaros 4s, Kacper Szczepaniak 4c, Julia Leszczyńska 5a, Wiktoria Tabor 4a, Gabriel Kotarba 4c, zespół z 5b (Karolina Partyczna, Jan Jarosz, Damian Grycko, Amelia Jaskuła) oraz zespół z 6b (Agnieszka Chojecka, Hanna Neumayer, Zuzanna Fedorowicz).
            Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy! See you next year!
            Zdjęcia - 1.12.2017 Konkurs Piosenki Angielskiej.

A. Zdanowska i M. Kłomnicka- Mierniczak

• 1.12.2017

• Zbiórka pluszaków zakończona

Społeczność naszej szkoły uczestniczyła w akcji "Podziel się pluszakiem". Zbiórka okazała się sukcesem - zebraliśmy mnóstwo maskotek oraz słodyczy. Przytulanki trafią do paczek mikołajkowych dla potrzebujących dzieci. Dziękujemy panu Stanisławowi Chojeckiemu za przewiezienie zgromadzonych zabawek i słodkości.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom składamy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc oraz ogromne serce. Wierzymy, że dzięki zebranym pluszakom, na twarzach  dzieci zagości uśmiech.

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz” Zdjęcia - 1.12.2017 Zbiórka pluszaków

Szkolni koordynatorzy akcji: Anna Wilczyńska i Monika Wojewodzic