• Spotkanie z autorką książki

• 9 maja 2019 uczniowie klasy 1 d uczestniczyli w niecodziennym spotkaniu z panią Heleną Semenetz - autorką książki „Klucz życia”. Ciekawa opowieść, bogate eksponaty i ciekawe pomoce pozwoliły na czerpanie przyjemności z literackiej podróży po starożytnym Egipcie. Lekcja ta przekonała i udowodniła, że kluczem do spełnienia marzeń jest poszukiwanie informacji i wiedzy. Czytanie książek, zwłaszcza tych zawierających tematy, którymi się dzieci interesują i pasjonują jest początkiem drogi do nowych inspiracji i pasji. Miła, ciepła i serdeczna atmosfera sprawiła, że to spotkanie było niezapomnianym przeżyciem!

B. Janiczek

• Konsultacje

• 14 maja 2019 r. (wtorek) o godz. 16.00 odbędą się spotkania nauczycieli z rodzicami uczniów zagrożonych oceną niedostateczną.