• Jesień w świetlicy

• Pierwsze dni kalendarzowej jesieni już za nami.

Wraz z nimi, w świetlicy szkolnej zawitały prace plastyczne związane z tą piękną, kolorową porą roku. Królują żółcie, czerwienie, brązy. Farby, kredki i plastelina zapraszają do wspólnej zabawy. Dołączcie do nas! Na pewno i Wam uda się coś pięknego wyczarować.

• Dzień Chłopaka w klasach młodszych

• Chłopcy mieli dziś swoje święto. Z tej okazji zostali obdarowani pięknymi życzeniami. Koleżanki życzyły  spełnienia marzeń, uśmiechu, radości, wspaniałych wrażeń i dużo słodyczy. Niektórzy musieli przejść test sprawnościowy, który zaliczyli po mistrzowsku. Inni ogłosili Dzień Krawata i samodzielnie wykonywali ozdoby. W nagrodę otrzymali własnoręcznie wykonane przez dziewczynki medale i laurki. Nie zabrakło tez słodkich lizaków i cukierków. To był bardzo miły dzień.

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

• Dzisiaj uczniowie klas pierwszych słuchali bajki o tym, że pozory mylą, a prawdziwe dobro i piękno kryją się niekiedy pod bardzo niepozorną postacią. Bajkę „Moje – nie moje” napisała Liliana Bardijewska, a czytały Joanna Belka i Anna Mikuła.

Również dzieci przebywające w świetlicy wysłuchały baśni i bajek czytanych przez wychowawców.

• Centrum Mistrzostwa Informatycznego edycja II

• Dołączyliśmy do ogólnopolskiego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Nauczymy się profesjonalnego programowania i zapanujemy nad algorytmami. Poznaj informatykę od podszewki z #CMI

W zeszłym roku szkolnym przyłączyliśmy się do zadań wynikających z udziału w I edycji CMI. Szkoła otrzymała zestaw edukacyjny od CMI - Zestaw edukacyjny STEAM CORE(mBoty)

Tak wyglądała inauguracja w zeszłym roku szkolnym:

W tym roku szkolnym dla uczestników kółek programowania CMI uzyskaliśmy dostęp do usługi Microsoft Office 365.

Izabella Isańska

• Świetlica wita

• Witamy wszystkich uczniów w Nowym Roku Szkolnym 2020/2021. A w szczególności te dzieci, które wstępują w mury naszej szkoły po raz pierwszy. Życzymy wszystkim udanego startu i samych sukcesów!

• Jesteśmy na światowej mapie CodeWeek 2020

•     Nasza Szkoła już zaczęła przygodę z programowaniem. Dołączyliśmy 31 sierpnia do Europejskiego Tygodnia Kodowania. Stworzymy interaktywne reportaże. Uczniowie zapoznawać się będą z modelem łączenia dźwięku z animacją, zaprogramujemy animacje... Tablety, smartfony, laptopy będą nam potrzebne do tworzenia super, animowanych podkastów. Będziemy komunikować się w Zoomie.

Możesz pobawić się z Nami! Zapraszamy dużych i małych!

Dodaj swoje wydarzenie #CodeWeek na stronie: https://codeweek.eu/add# lub https://codeweek.eu/login. Koniecznie wpisz KOD UCZESTNICTWA W TYGODNIU KODOWANIA DLA WSZYSTKICH  cw20-RtH33.

Walczymy o Certyfikat Doskonałości

• Zebrania z rodzicami

• Dyrektor szkoły zaprasza rodziców uczniów klas I-VIII na zebrania z wychowawcami, które odbędą się 10 i 11 września według harmonogramu: