• Informacja dla rodziców oddziału przedszkolnego

• Drodzy Rodzice!

Przed nami kolejny tydzień nauki-zabawy on-line. Na Wasze skrzynki e-mile trafiły karty pracy dla dzieci. Prosimy o ich wydrukowanie i realizację. Jeśli natraficie na jakikolwiek problem, prosimy o telefoniczny kontakt z wychowawczynią klasy.

Zachęcamy Was do dokumentowania działań samodzielnych dziecka lub wspólnych z Nim zabaw w formie np. port folio. Z takim materiałem dzieci wrócą do szkoły i opowiedzą o swoich przeżyciach i sukcesach.

Proponujemy również skorzystanie z materiałów oferowanych przez Wydawnictwo Nowa Era. Każdy rodzic za pośrednictwem Messengera może otrzymać darmowy kod do pobrania portalu BALON BLUM. To gry edukacyjne, które w ciekawy sposób rozwijają koordynację oko-ręka, sprawność manualną, logiczne myślenie oraz percepcję wzrokowo-słuchową. Szczegóły na   http://nowaeradlaprzedszkola.pl/

Drodzy Rodzice! Stały rytm dnia, szczególnie dla tych najmłodszych, jest bardzo potrzebny! Daje Im poczucie bezpieczeństwa, uczy systematyczności, a wspólne planowanie dnia kształtuje odpowiedzialność i poczucie sprawstwa z " dobrze wykonanej roboty" ;))

Pozdrawiamy i życzymy spokoju!

• Zapisy do Oddziału przedszkolnego

• W związku z naborem dzieci do Oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/21 przypominamy, że do dnia 15 maja 2020 roku trwa postępowanie uzupełniające.

W tym terminie można jeszcze zapisać dzieci do kl "O".

Prosimy dokumenty rekrutacyjne przesyłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sp4swidnica.pl

• Dziennik Librus

• Szanowni Uczniowie i Rodzice,

W związku z przeciążeniem w całym kraju, dziennik Librus nie działa. Czekamy na usunięcie awarii. Za utrudnienia przepraszamy.

• Kształcenie na odległość

• W związku z ogłoszeniem stanu epidemii Minister Edukacji Narodowej zawiesił zajęcia w szkole do dnia 10 kwietnia 2020r.  Zgodnie z nowym rozporządzeniem od środy 25 marca 2020 r. nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Niebawem na Librusie zamieścimy więcej szczegółów dotyczących zdalnego nauczania.

• Zakaz wstępu na teren szkoły

• W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, zakazuje się wstępu na teren szkoły. Zakazem objęty jest cały teren wraz z wszystkimi boiskami oraz placem zabaw.

• Listy uczniów - rok szkolny 2020/2021

• W poniedziałek 23 marca 2020 roku o godzinie 9.00 w szkole będą wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych do klasy 1 i oddziału przedszkolnego.
            Jeżeli rodzic nie złożył wcześniej potwierdzenia woli, że dziecko będzie chodziło do naszej szkoły, to należy to zrobić:

- wrzucając wypełniony druk do skrzynki, która będzie wystawiona przy wejściu

- potwierdzić taką wolę wysyłając maila (sekretariat@sp4swidnica.pl) o treści:

POTWIERDZAM, ŻE MOJE DZIECKO- ........... (imię i nazwisko dziecka) kandydat do klasy I (lub oddziału przedszkolnego)  będzie uczęszczało od 1.09.2020r. do  Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy.  Data i Podpis rodzica

• Zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego

• Szanowni Państwo

Mimo, że zajęcia w szkole są zawieszone od 16 marca do 25 marca nadal trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego.

Zapraszamy do sekretariatu szkoły, który jest czynny codziennie w godzinach 800 - 1500.